#маленьких

Кактусові.
Продовжую про #виставкуКвітів та кактуси, які мене вразили цього року.
Минулого разу я показала вам фотографії невеличких за #розміром кактусів, які спеціально розставили рядами на високих столах та лотках, щоб можна було розглянути кожен з них дуже уважно.
Їх там було безліч - не злічити. Кожен малюк-кактус був висаджений в маленький квадратний або круглий #горщик й тому можна було любителям кактусів придбати кілька горщиків з різними #видамиКактусів.
Сьогодні я хочу показати вам фотографії із зображенням як #маленьких кактусів, так і #величезних.
Ці прямі високі й великі круглі #кактуси були встановлені в ящики та піддони, деякі з них розставлені на землі серед інших квітів так, щоб проходячи повз них, люди могли зупинитися та поцікавитися необхідною інформацією про кожен кактус окремо. Такі кактуси були висаджені у великі та глибокі горщики, важили багато, коштували дорого й тому купували їх по 1 або 2 одиниці.
#Рецензія
#ЛуїзаМейОлкотт
#МаленькіЖінки
Хочу поділитись ще однією доброю і хорошею книгою, яка буде цякава до читання не тільки для дорослих, а й особливо корисною буде для дітей.
Цей роман розповідає нам історію життя однієї сім'ї, яка на момент розповіді як раз переживає непрості часи без батька родини, який саме знаходиться на війні. То ж четверо дівчат і їх мама зі служницею залишаються в такому жіночому царстві на господарюванні, і кожен день виносять якісь корисні уроки для себе. Дівчата стикаються з дрібними неприємностями і з гідністю виходять з них.
Книжка дуже добра і повчальна, особливо корисною може бути для дітей в часи становлення особистості і закладення моральних устоїв у свідомості молоді.
#Донечка
Ви знаєте, раніше, ще до народження моєї #донечки, я не розуміла, яке це щастя, мати #дитину! Цікаво було погратись, подуріти)), поговорити з чужою дитиною, чи то подружки, чи то знайомих. І все! І чому вони раділи, розповідаючи про перші #кроки, перші #зубки, перше слово, я зрозуміла вже тільки зараз!!! Відчуття коли твоя дитинка, ще ненароджена, буцає тебе в животику, неможливо передати словами! Так, процес народження дуже балісний, тяжкий, але життя маленької людини, цінніше за власні муки! І тепер, коли в свої, рік і (майже) 8 місяців, #маленька підбігає з криками "блюблю", обіймає і ніжно пригортається розумієш, яке це щастя!!! Ось тільки за такі моменти в житті, варто пережити болісні моменти народження дитинки, не кажучи вже про радісні згадки про перші #кроки, #першеCлово, перше #АГУ!!!)))))))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).