#музику

Шлях до мрії, який залишився нездоланим в юнацькі роки
#Відпочинок
#Творчість
#Музика
Певно в кожної людини були під час періоду юності, у шкільні годи, наприклад, якісь не дуже значущі, але на той час вагомі бажання.
Щодо мене, то в мене було бажання навчитись грати на бас-гітарі та створити гурт, який би грав музику у стилі Black/Death чи Doom Metal. Намагався навчитись спочатку на звичайній, бо у друга було таких в достатку, але пальці у мене ніяк не хотіли правильно затискати струни, тому я подумав, що може вийде на бас-гітарі, там струн менше, та вони товстіші, але відсутність зайвих грошей на придбання цього інструменту поховала і цю ідею. Взагалі я був у шкільні годи під враженням від важкої тому, то ж припало мені на думку, що можна не вчитись грати на інструментах взагалі, а просто бути вокалістом. Але на репетиціях у друзів, куди я ходив, було кому співати, то ж і тут якось не склалось. Та й соромився я трохи, чесно кажучи, впевненості не вистачало.)
Я на тому тижні вперше заспівав у караоке в барі, до речі, але я був у такому стані, коли сором’язливість відступає на 10-й план. Та й співали ми з товаришем дуетом. =)
А зараз я слухаю ту ж саму музику, але того бажання вже немає. Певне на все свій час. Хоча хто знає, може ще випаде нагода, яка стане стимулом до появи жаги навчитись грати на бас-гітарі, адже життя таке непередбачуване.))
#Розваги
#НічнийКлуб
Занесло мене в п'ятницю до нічного клубу. Взагалі, ці #тусовки якось пройшли повз мене. У юності я слухав важку музику (рок, метал). То ж мені, виходячи зі світогляду рокера, негоже було ходити по цим "гламурним" розважальним закладам. Компанія була відповідна, так що, гадаю, тут все зрозуміло. =)
Час таких крайнощів давно позаду. Не скажу, що я став ходити туди часто. Так-то в основному влітку буваю по різним літнім кафе з нічною дискотекою. Тепла погода, гарний настрій, що ще треба. Але все ж, #атмосфера різніться. Хоча, здавалося б, - #дискотека, #танці, #музика одна й та ж, що в клубі, що в літньому кафе. І справа навіть не в цінах та танцюючих на сцені дівчатах (хоча вони там, звісно, такі красуні). #Антураж інший.
А ви часто буваєте у нічних клубах? =)
Підкажіть хорошу музику?
#музика
#УкраїнськаМузика
#РокМузика

Останнім часом я надто часто вбиваю в гуглі цю фразу. Хочеться чогось нового, а на радіо (мовчу вже про Контакт) часу не вистачає. Introvert, Фіолет, Алексей Пономарев і Эпидемия, яких слухала на протязі трьох років, таки набридли.
Проблема в тому, що в мережі є повно музики, і музики хорошої. Однак вся вона різна, і дивлячись на барвисту обкладинку чергового альбому на торренті, важко зрозуміти, варто слухати чи ні, сподобається – чи буде так собі…
Пішла найпростішим шляхом – почала стукати в усі двері. Скайп, Контакт, Фейсбук – як правило, в усіх нас там по сто друзів і більше (щоправда, половину з них ми вперто не можемо пригадати, а ще третина – це «Дитячий одяг онлайн» або «Нарощування нігтів»). Але скільки б друзів не було, часом важливо отримати одного-єдиного листа. Зате з толковою порадою.
Товариш порекомендував послухати новий український гурт із Маріуполя. Називається він FreeON. Пісня, яку я рекомендую – Storm – крутиться на радіостанції, так що багато хто її вже встиг почути. Вона дуже схожа на творчість Nightwish.

Інша хороша музика, яку мені «засватали» - це українські:
Хорта,
Тонкая Красная Нить,
Опиум,
Трансформер,
Файно,
Flëur (Флер).

Якщо і ви любите непопсову музику і шукаєте щось нове – рекомендую :)
Кожна людина має свій смак стосовно музики. Комусь подобається #рок, комусь #джаз або #хіпхоп.

Я полюбляю слухати різну #музику. Обожнюю #фолк та #інді-рок. На мою думку, музика одна із найважливіших складових нашого життя. Саме вона завжди залишається незмінною, вона ніколи тебе не зрадить і що найголовніше - її так багато, що можна підібрати під будь-який #настрій, тільки за це ми вже повинні любити музику.

Коли мені сумно, я заварюю собі чай та вмикаю #блюз, де соло саксофона змушує мене тремтіти. Якщо мені гарно на душі, то я слухаю рок-н-рол або кантрі. Головне - це вміти слухати ту саму музику, іноді, вона може вам не тільки заспокоїти чи підбадьорити, але й навіть допомогти.
#Музика ... яка пронизує тебе повністю, яка розслабляє та надає сил. У кожного вона своя і відчуває кожен її по своєму... #Рок ... це моя музика, її відчуваю і душею і тілом. #Рок - це не тільки рух, це історія, це правда і #свобода душі, це сила, здатна зрушити гори і об'єднати спільні зусилля. У рок-музиці не має місця лицемірству, показухи, пародії, брехні. Його завжди співають в живу, викладаючи все, що є на душі. #Рок - це не просто музика, це - #життя.
Нова #музика
Момент, коли в #плейліст телефону додається нові треки - просто неймовірний.
Так, ти вже не будеш слухати ці заїжджені, давно вивчені на пам'ять пісні. Прийшов час для нових героїв, для нового #звучання в твоїх вухах.
Мені завжди було чомусь шкода видаляти старі композиції. Але коли я зрозумів, що їхню заміну можна завантажити в три рази більше нового, - один #клік - і все, прощавайте, набридлі треки, від пару нот з яких можна прокинутися вночі.
#музика #вподобання #шансон

Звісно, як то кажуть на смак та колір..нікого там немає, але мене завжди дивувала та частина населення яка слухає шансон у всіх його напрямках. А якщо цей унікал ще й жінка (або дівчина, що мене ще більше засмучує) то це взагалі виходить за мої рамки сприйняття. Найгірший варіант коли ця людина вирішує що його улюблена бутирка за роки своєї діяльності досягла висот The Beatles (про існування яких навряд чи догадується) і вмикає шаріків, купола, пахущу весну скрізь де тільки можливо, АБИ ЛИШ задовольнити власну потребу прослуховування, абсолютно не задумуючись про те що ходити по вулиці і слухати з динаміку звуки з мотивами шансону не зовсім добре. І їх (людей) не врятувати..це, звісно, погано, це тільки можна попередити в ранньому віці.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).