#мурахи

Мурахи

От у кого можна повчитися організації буття, самовіддачі та пристосованості до будь яких умов, так це у мурах. Живучи і працюючи, як єдине ціле, сім’ї мурах вже століттями вивчаються науковцями, а для пересічних громадян будь якої країни, вони стали прикладом працьовитості та самоорганізації. Завдяки цьому, їх кількість складає10-25 % земної біомаси від наземних тварин. А це дуже багацько. Живуть вони майже як таргани – всюди. Виключення складає лише Антарктида.
Про мурах існує безліч стародавніх міфів і легенд. Про них складено багато казок, байок, приказок. А ще, мурахи стали героями фільмів, мультфільмів, літературних оповідей. Мій найулюбленіший мультик, який я дивилася разів 6 - "Пригоди Фліка", навіть свою собаку я назвала на честь маленької принцеси мурах - Дора. Та що казати, навіть для Сальвадора Далі #мурахи стали натхненням для написання багатьох картин.
А чи знали ви, що в Україні існує декілька сіл, які своєю назвою повинні завдячувати саме мурахам: Мурав’ї, Мурашка, Мурашник? От які популярні такі малесенькі мурашечки.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).