#імя

Поділюся трохи спостереженням щодо того, як працює моя інтуїція.


#Інтуїція це, чи ні, але.... Дуже часто так буває, що хочу назвати незнайому людину якимсь конкретним ім'ям. І дуже часто я #вгадую її #імя!

А ще іноді буває так, що ім'я, з яким я засоціювала людину, зовсім "не "її", як на мене. І я відчайдушно борюся з собою, контролюю себе, роблю паузу перед тим, як назвати людину по-імені. Але як тільки стається якась ситуація, де контроль не встиг побороти мою підкорку - з моїх вуст зіскакує "моє внутрішнє" ім'я людини. Незручно виходить. Але я завше попереджаю таких людей, що вони у мене асоціюються з іншим іменем і нехай не ображаються, якщо я десь колись "страчу".

В дитинстві часто такі випадки бували - я #ВгадувалаІмена дівчат та хлопців. А потім я стала просліджувати - безпомилково бачу Лєн, Серьож. І якщо вони не Лєни або не Серьожі - то вже їх недоработка. Чи їх батьків! ;) :)

Майже #БезпомилковоВгадую Тетян, Лєн. А ще майже безпомилково вгадую чоловіків-Водоліїв та жінок-Козерогів. Зараз ще добре ідентифікую дітей-Владиславів.

З самих яскравих прикладів - вперше таке сталось на роботі. Стажерка на ім'я Аня біла явною Лєною. Мої "стратки" вона терпіла, дякую їй велике. ) Але коли 15 років потому я випадково зустріла її чоловіка на іншій роботі (взнала його по двум співпадінням - рідкісній фамілії та виду його бізнесу), то спитала... Правильно! "Як там Лєна?". І він поправив мене "Аня". Думав, що я забулася її ім'я за стільки років. А я ж не забулася. Просто назвала те, яке їй пасує! )

Рік тому нам встановлював бойлер майстер на ім'я Саша. Але я його вперто називала Серьожею. Бо хоч вбийте мене, а він - Серьожа! Не могла позбавитись від цієї мани, а він, добряк такий, поблажливо вибачав мене кожного разу, коли я його "обзивала" Сергієм.

Нещодавно була у швачки, і поки вона дострочувала на машинці шовчик, я її роздивилась та вирішила, що вона - Лєна! І що ви думаєте? На її візитці красувалось саме це ім'я! Я їй сказала про те, взявши на себе сміливість запевнити, що вона живе в повній гармонії зі своїм ім'ям. Бо недарма ж в у мене з'являються такі відчуття! Вона була дуже рада. І я - теж.

Поспілкувавшись колись в електричці з двома хлопцями, між мною та одним із них спалахнуло таке явне несприйняття одне одного. Спитала у другого - а він не Водолій часом? Той підтвердив - так, Водолій. (Поясню - Лев і Водолій - це повні протилежності, серед всіх знаків зодіаку неможливо знайти більш протилежних!! А я таки Лев!)

А чи у вас бувають такі інтуїтивні відчуття-передчуття імен, знаків гороскопу, якихось інших прикольчиків? ) Давайте ділитися своїми незвичними схильностями, це так цікаво!!! ))))
Попередити сімейну сварку можливо?
#Сімя #Сварка #Психологія #СімейнаПсихологія #ПсихологіяКонфлікту #Конфліктологія #СімейніКонфлікти #ДолоніРук #ФотоРуки
Так! Є кілька дієвих порад щодо цього. Ось вони:
1. Присікайте сварку ще на етапі зародження, адже легше попередити, ніж потім розгрібати конфлікт. Зверніть увагу, адже є слова, вчинки, які зазвичай провокують сварку у Вашій родині. Уникайте їх.
2. Навчіться справлятися з дратівливістю. Якщо Ви весь час будете на взводі, сварок не уникнути. Ніколи не чули про афірмації? Почитайте, вони допоможуть у цьому.
3. Пам'ятайте про сімейні кризи. У житті кожної сім'ї є стабільні і кризові етапи. Попереджений, значить озброєний. Знайте, після будь-якої кризи наступить спокійний етап у Ваших відносинах.
4. Складайте сімейні плани на подальше життя. Обговорюйте важливі рішення, радьтеся, приходьте до спільного рішення. Наприклад, у питаннях виховання дітей.
5. Скажіть "ні" байкотам. Ні до чого хорошого вони не приведуть. Особливо, коли йдеться про секс. Краще сядьте поговоріть по душах, замість напруженого мовчання та докорів.
6. Почніть самі змінюватися на краще. Хочете змінити чоловіка, почніть з себе;-)
7. І посміхайтеся частіше. Адже посмішка привертає до себе все найсвітліше, позитивне і сонячне.
Нехай у Вашій родині завжди панує любов, взаєморозуміння і радість дитячого сміху.
Наша країна вже вкотре переживає #нелегкічаси. Ціни ростуть разом із долларом і іноді здається, що увесь світ зговоривсь проти нас. Саме тому ми вирішили купити #мясо і запастись на найближчі півроку. Купили половинку домашнього кабанчика і запроторили його у морозильну камеру. Вважаю, що це не тільки вигідне "капіталовкладення" але і дуже зручно та корисно, бо точно знаєш звідки це м'ясо і якої воно якості.
А ще вітаю усіх з тим, що нарешті настала #весна! Нехай разом із нею в кожну домівку прийде хороший настрій, тепло і мир!
А ось такий #малюнок намалював мені син. Це наша #сімя.
#Відпочинок
#Сімя
Ми дуже полюбляємо їздити на відпочинок всією родиною . Оскільки коштів для закордонних поїздок не заробили ще , то відпочиваємо в наших рідних місцях , на озерах та в лісах . Наша природа дуже гарна - свіже повітря та чудові пейзажі. Що ще потрібно для відпочинку? Полюбляємо рибалити . Навіть наша донечка сидить з вудкою та намагається щось упіймати . Коли знаходишся у дома , то не бачиш цієї краси , всіх цих квітів, трав та не відчуваєш їх аромати . Ми не помічаємо як сідає сонце , а на природі наче час зупиняється і тебе поглинає ця атмосфера , безтурботність . Тільки #природа , я і моя родина – це таке щастя ! А в лісі, доки ми збираємо гриби , наша донечка збирає різнокольорові листочки та шишки . В наш теперішній час дуже хочеться мати свою хатинку десь біля озера , на свіжому повітрі , і щоб ні які погані думки та новини нас не хвилювали .
Несподіваний суботник
#Суботник #Відпочинок #Сімя #Праця
Вчора гуляли з малими та побачили ось таку картину. Тато, мама і син граблями, віниками, вилами прибирали прибудинкову територію. Ось такий от несподіваний суботник.
Чесно, здивувалася дуже. Одна справа, коли ти в своєму будинку прибираєш, метеш, чистиш, белішь дерева. А тут люди виконують функції двірника. Допомагають.
З одного боку приємне проведення часу, з іншого прилучення дитини до спільної праці. Та ще й на свіжому повітрі. Так родина, мабуть, відпочиває.
Поважаю такі сім'ї. Молодці!

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).