#4pdaСайт

4pda – сайт, який мене врятував

Просинаюсь сьогодні зранку, тягнусь до телефону, щоб глянути, котра година, а той на мене зовсім не реагує :( Біда! Можливо вам і здається це смішним, але зараз без телефону, як без рук, адже крім звичайного спілкування з рідними/друзями, це й доступ до інтернету, і плеєр, й телевізор, книжка, будильник, і навіть, вибачте за відвертість, жіночий календар. Тому, коли я зрозуміла, що вийняти-всунути батарейку не допоможе, хотілося просто сісти й плакати.

Але чи є в цьому сенс? Тим більше, що я знаю просто чудесний форум, на якому є все про смартфони - http://4pda.ru/forum . На нього я наштовхнулася пару років назад, коли вибирала свій перший «розумний телефон» - саме відгуки користувачів та описи усіх «підводних камінців» допомогли мені зробити правильний вибір.

Крім вище сказаного, на сайті є багато корисної інформації про пристрої та програмне забезпечення як для Android, так і для інших платформ. Мені здається, що там реально можна знайти відповіді на усі питання, а якщо їх ще немає, то просто варто попросити допомоги, а користувачі не залишать вас у біді.

Але повернемося до сьогоднішньої проблеми. Завдяки даному форуму я сьогодні знайшла оптимальну прошивку та перепрошила свій смартфон. Ай, молодець! Ай, розумниця!

Ай, дякую!))) За доступність інформації, за можливість завантажити все необхідне та за покрокові інструкції для таких чайників, як я)

#4pdaСайт #СмартфонПрошивка #ТелефонПрошивка

PS. А це, виявляється, зовсім не важко)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).