Онікс чорний. Прикраси

Я люблю #прикраси із золота. А ще я люблю #камінь #онікс. Так, онікс буває різних забарвлень і відрізняється своєю смугастістю. Але найшикарніший серед усіх камінь оніксу – чорний онікс. Прикраси саме з чорного оніксу, як на мене, надзвичайно вишукані. Крім того, у стародавні часи онікс шанували як камінь вождів. Люди вірили, що камінь наділяє силою, забезпечує владою, могутністю. Дивлячись на камінь оніксу, починаєш вірити в його надприродну силу. Кажуть, що талісман з оніксу охороняє господаря від раптової смерті і замаху на життя.
І хоча араби вважають онікс каменем скорботи, я все ж таки вірю в те, що енергія оніксу приносить в життя власника твердість і стабільність. Надає сил і наснаги завершувати справи, не залишаючи нічого на потім, добре дисциплінує людину, робить більш розсудливою та практичною.
У мене є страшенно гарний набір прикрас з чорного оніксу та срібла: #браслет, #сережки, #перстень, #кулон на ланцюжку (елементи можна побачити на аватарці). Я читала, що онікс, оправлений у срібло, ефективно лікує хвороби серця і швидко усуває безсоння.
Отакий він загадковий і прекрасний - онікс.

Comments 12

 • Evangelina Evangelina (2015-08-15 00:14:00) #
  В мене теж є прикраси із чорним каменем, але що воно таке не знаю :( Як це можна дізнатися?
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-15 00:43:46) #
  А червоненькі камінчики це що?

  Мені подобається чорний агат... як на мен, чорне каміння завжди буде в моді)
 • Svetlaya Svetlaya (2015-08-15 15:02:00) #
  Дуже гарний набір і строгий. Я знаю, що добре коли каміння передаються у спадок. Вони тоді охороняють своїх власників. Онікс звичайно красивий і багато до чого зобов'язує. Його мені здається, що не завжди і не з будь яким одягом можна одягнути, дуже вже він строгий ... Дуже святкові прикраси! )))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-15 17:33:16) #
   Не знала я о наследственности. Жаль, что у меня сыновья... Придётся невесткам дарить))) и да, я его не часто одеваю. Хотя элементы, мне кажется, не будут так строго смотреться по отдельности.
   • Svetlaya Svetlaya (2015-08-17 12:41:16) #
    Да, в отдельности согласно, но весь комплект обязывает...))))
 • Olena1235 Olena1235 (2015-08-28 17:11:11) #
  Яка краса. Я також дуже полюбляю носити натуральне каміння, окрім естетики воно ще й лікує. Це один із методів нетрадиційної медицини, який має назву - літотерапія.
  Натурального каменю є дуже багато. І можна підібрати собі за кольором, за енергетикою, за магічними властивостями, за чакрами, за натальною картою і т.д. Головне, щоб камінь, який Ви носите подобався. А то дуже часто буває, особливо серед дівчат начитаються в журналах, на сайтах про якийсь камінь і мерщій його купувати. Або навпаки буває, (наприклад по горосопу) камінь не підходить, але людину приваблює до цього каменю і він їй дуже подобається. То такий камінь потрібно обов'язково придбати, адже він принесе неабияку користь своїй власниці.
  Людина сама інтуїтивно тягнеться до потрібного їй саме в цей час, головне до себе прислухатися.
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-28 19:46:45) #
   ООО, да, я в оникс влюбилась с первого взгляда. А ещё люблю змеиный камень.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).