Квіти group
Портулак фото.
Сьогодні я хочу показати фотографії представника #сімейства #Портулакові (Portulacaceae). Це #портулак садовий.
У наших широтах з метою озеленення портулак використовується в основному як однорічна #рослина, хоча він може бути й багаторічною рослиною.
Декоративний портулак можна побачити в квітниках, на #клумбах, їм декорують підпірні стінки, прикрашають вуличні вази та ящики на балконах. Крім того, портулак застосовується при влаштуванні рокаріїв, а також в якості газону на переважно сухому ґрунті. Цю рослину можна посадити як у горщик, так і в підвісний кошик - усюди портулак виглядає чудово.
Проте не варто плутати портулак садовий, що має м'ясисте циліндричне #листя з портулаком, який росте на городах та має м'ясисте довгасто-лопатчате листя і є бур'яном.
#Стебла у портулака садового червонуватого кольору, прямостоячі або вилягаючі, стеляться по землі.
#Квітки у рослини поодинокі - найчастіше яскраві (білі, жовті, червоні, рожеві, лілові).
Розмножується портулак насінням та живцями.

Comments 5

 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-07-23 18:29:00) #
  А той портулак, що бур'ян, цвіте? А то я його ніяк вивести не можу, так хоч якась користь була б))

  Зайшла в гугл, щоб точно впевнитись, що це портулак у мене на дачі росте, так видало багато рецептів з цієї рослини - виявляється, що вона не така вже й непотрібна)
  • MIS007 MIS007 (2015-07-24 22:36:22) #
   Так, моя тітонька з нього готує салати. Я їх ніколи не коштувала, тому не знаю чи це смачно чи ні. Вона колись приїхала до нас у гості та вийшла на город, а там портулак росте. Так вона зібрала цей бур'ян та принесла його додому. Але моя мати як побачила, то викинула його. Каже: "Чи у нас їсти нема чого? Є нормальна їжа, тому не треба нам бур'ян їсти!"
   • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-07-24 23:37:08) #
    А мені цікаво)) От виросте новий, то обов'язково спробую з нього щось приготувати - а чого добру пропадати?
    • MIS007 MIS007 (2015-07-24 23:56:39) #
     А дійсно! Чого добру пропадати? Треба назбирати, порізати його на маленьки шматочки, додати лук, часник, салат, огірки й капусту!
 • Tanechka Tanechka (2015-08-16 13:51:12) #
  На нашій вулиці немає жодного подвір'я, в якому б не росла ця квітка. Проста і чарівна водночас вона милує око різнобарв'ям. А той портулак, що росле на городі, то справжня біда, бо не встигаєш його полоти.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).