Як знайти роботу

Бути #безроботи - не солодко. Сподіватися на #центрзайнятості, звичайно, можна, тільки толку від цього буде мало. Основне завдання таких центрів - підтримати фінансово людей, які втратили роботу, і дати їм можливість освоїти іншу професію або підвищити свою кваліфікацію, за умови, що є гіпотетичний роботодавець, який готовий, після закінчення курсів, взяти цю людину на роботу. В основному, мова може йти про #робітничіспеціальності.

Так, як же #знайтироботу? Слід почати з того, що відповісти собі на питання про те, ким і де саме ви хотіли б і могли #працювати. Після цього, визначити у своєму місті #підприємства та #установи, в яких, теоретично, вас могли б взяти на роботу. Наступний крок - знайти в інтернеті сайти об'єктів, що вас зацікавили. Можливо, на сайті будуть вказані #вакансії, які вас зацікавлять.

Слід ретельно підготувати #пакет документів, необхідний при прийомі на роботу: копії своїх дипломів, паспорта, ідентифікаційного коду, написати автобіографію, набрати на комп'ютері резюме, підібрати для нього гарне фото. Писати слід коротко, але в той же час - докладно, про те, де вчилися, де і ким працювали. Не зайвим буде написати про свої захоплення і склад сім'ї. Дуже важливо написати лаконічний лист, в якому пояснити свою мотивацію: чому ви вирішили, що підходите для даної посади і чому хочете її зайняти.

Всі ці документи слід акуратно скласти в спеціальну папку і, перед тим, як відправитися на інтерв'ю, обов'язково пошукайте в інтернеті інформацію про це підприємство його керівників, людей, які там працюють, прийнятий в цьому закладі #дрескод. Серйозно поставтеся до підбору гардеробу: одягніться так, як ви будете зазвичай приходити на роботу. Так ви зможете справити про себе позитивне перше враження, а це - вже вагомий #крок до здійснення вашого задуму.

Думаю, що слідуючи таким простим правилам, будь-хто зможе знайти роботу. Не факт, що #заробітнаплата буде такою, як хотілося б, але без роботи ви, вже точно, не залишитеся.

Як то кажуть: на дядько, тобто на центрзайнятості - надійся, а сам - не плошай.
+1

Comments 21

 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-06 20:19:26) #
  слово "вакансия" уже обозначает незамещённую должность. у вас получается масло масляное. По поводу автобиографии: это обязательный документ при поступлении на работу, который пишется от руки и в дальнейшем сохраняется в личном деле. то, что вы описываете, то это резюме, а не автобиография. Есть обязательные требования к написанию резюме. И всё то, что вы написали звучит как-то наивно, уж простите. Как будто подготовка документов и одежда - самое важное для трудоустройства.
  • Wicki007 Wicki007 (2015-08-07 07:58:16) #
   Да, я считаю подготовку документов, внешний вид, соответствующий дресскоду в учреждении или на предприятии, владение информацией о том, чем оно занимается, кому принадлежит и кто ним руководит, очень важными.
   • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-07 08:03:44) #
    А я думала, что важным есть: быть специалистом в своей области и иметь желание развиваться.)
    • Iriska Iriska (2015-08-07 18:58:03) #
     Важливо, щоби інши вважали вас спецом та командним гравцем. А що до бажання розвиватися - то це абсолютно особиста справа і роботодавцю геть однаково, чи будете ви розвиватися, чи ні. Його інтерес - щоби ви відповідали своїй посаді, добре виконували покладені на вас завдання і не репетували по кожному поводу, тим більше - без нього. Тому, потрібно бути дуже стриманим на співбесіді, відповідати кратко і змістовно.
     • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-07 19:08:39) #
      А быть специалистом и мнение др., что вы специалист - это не одно и то же? И вы заблуждаетесь в том, что работодателю всё равно стремится человек к развитию или нет. Это всё равно, что прийти в 80-х годах с абакой и продолжать с ними работать на должности бухгалтера по сей день. А быть сдержанным или нет - зависит от должности на которую претендуешь.
     • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-07 21:41:39) #
      "бажання вчитись та підвищувати професійні навички" - один з найбільш рекомендованих пунктів в "особистих якостях" резюме, тому навіть виходячи лише з цього можна сказати, що роботодавцям не однаково.
      До речі, мій начальник, а він при Радянському союзі був великою шишкою, розповідав, що в ті часи людину на одній посаді більше 5 років не тримали - якщо вона розвивалась, то її підвищували, а якщо ні, то могли навіть понизити.
 • Evangelina Evangelina (2015-08-06 20:45:51) #
  Хе, я якраз тими всіма справами займаюся :)
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-06 20:52:59) #
   Какими такими?
   • Evangelina Evangelina (2015-08-06 21:11:20) #
    Влаштовуюся на роботу :)))
    • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-06 21:12:28) #
     И как успехи?
     • Evangelina Evangelina (2015-08-06 21:19:39) #
      В процесі :) Але у тому процесі я вже деякий час :)))) І саме зараз близька до успішного "фіналу" як ніколи, надіюся :)
      • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-06 21:25:14) #
       Ну не будем говорить "гоп", пока не перескочем.
       • Evangelina Evangelina (2015-08-06 21:27:49) #
        Так-так, то я ще трохи почекаю, аби робити поспішні висновки і говорити про "хеппі енд" :)
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-07 21:47:00) #
  Дуже актуальна для мене зараз тема)) Сьогодні якраз була в центрі зайнятості, і вийшла звідти в легкому шоці. Справа в тому, що спеціаліст поставила мені бажану зарплату нижче, чим я хотіла б насправді. А на моє зауваження щодо цього як розкричалася: "Ви ще будете щасливі, якщо ми вам роботу на мінімалку знайдемо!" Зразу дала зрозуміти, що розраховувати на них немає чого... хоча, хто ж на них розраховував-то?
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-07 22:44:41) #
   А почему она себе позволяет так вести?! Вы что к ней домой пришли? Если ее не устраивает работа, так пусть освободит тем, кто хочет и может работать.
   • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-07 23:00:11) #
    Не знаю, воспитание, наверное, такое... но говорят, что там лучше не нарываться, а то могут еще те козни строить. Я легонько попыталась отстоять свою точку зрения, сославшись на высшее образование и опыт работы, но, увы, нарвалась на еще большее возмущение. Можно было бы не замарачиваться, но от этой цифры зависят те должности, которые они могум предложить, а 3 отказа - снятие с учета.
    • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-07 23:22:17) #
     Обалдеть. В последний раз, когда я обращалась в ц.з.(года 5-6 назад), то все инспектора были просто душечками: улыбались, интересовались, сопереживали.
     • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-08 14:03:08) #
      Возможно, это особенности нашего города. Говорят, что у нас работниги гос. инстанций особенно зверствуют. Бизнесмены даже свои фирмы регистрируют в соседних городах, чтобы не связываться с нашей налоговой.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).