Захід сонця

Немає нічого більш чаруючого, ніж краса, сила, міць та безконтрольність природних явищ. Силам води, вітру, вогню, землі та сонця поклонялися тисячоліттями. Боги сонця: Ра, Аполон, Фєбос, Гєліос, Сол.* Боги вітрів: Борей, Аквілон, Зефір, Фавоній, Нот, Австр, Евр, Вольтурн.* Боги Землі: Гєя, Кора, Теллус.* Боги моря: Понт, Понтус, Посейдон, Нептун.* Боги вогню: Гефест/Вулкан.* Крім того, існує ще безліч богів та божества різних рангів та часів, які уособлюють собою і дерева, і рослини, і тварини, і птахів.
Навіть існує богиня ранкової зорі – Еос/Аврора.* А от я ніде не зустрічала бога заходу сонця. А ви чули про таке? Це дивовижно, але чомусь саме захід сонця асоціюється з печаллю, сумом, втратами, смертю. Але ж захід сонця - таке прекрасне явище! Трохи сумне, але прекрасне.

* божества Стародавнього Єгипту, Греції, Риму.
+1

Comments 2

  • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-05 19:29:10) #
    А схід Сонця ще кращий, от правда, щоб побачити його, то потрібно трішки постаратись... захід же доступний кожному) Проте це зовсім не зменшує чарівності цього моменту. А як змінюються кольори всього навколо!
    • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-05 19:42:01) #
      Мы когда ехали на море, то втсречали рассвет. А когда ехали уже с моря, то наблюдали закат. Не знаю почему, но меня больше впечатлил закат.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).