Про осінь

А чи знали ви таку народну прикмету, що якщо впавши #листя лягає на землю до низу «лицем» - наступний рік буде врожайним? А нумо, гайда дивитися, як падає те листячко, щоб знати напевно про врожайність наступного року! А ще, старі люди кажуть, що якщо #осінь багата на врожай горіхів, а грибів мало, то зима буде суворою і сніжною. Взагалі, народних прикмет про осінь дуже багато, потрібно тільки цікавитися і спостерігати за матінкою-природою.
Саме зараз такий собі перехідний період, коли і на вулиці, і вдома холод собачий, і крім ванної кімнати, гарячого чаю та ліжка з теплою ковдрою, організм нічого не хоче сприймати. Хоча я знаходжуся в столиці, але ще далеко не у всіх включили опалення. Але в нас хоча б є надія на теплі оселі днями. Бідненькі ж ті, хто живе в областях, в яких вже давно відсутнє постачання гарячої води, а опалення включають, коли вже труби від морозу тріскаються. Співчуваю.
А якщо не мислити негативно, то можна розпочинати милуватися осінніми барвами. В нас першими почали осипатися клени. Так гарно. А як нападає багато листячка, побіжимо кидатися ним і шурхотіти ніжками.

Comments 4

 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-17 19:36:22) #
  Судячи по прикметі з грибами і горіхами, зими вже можна починати боятися)

  А у нас опалення вже пустили - так добре сидіти, впершись спиною в батарею, я б там і спала)
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-18 17:18:07) #
   А у нас, на сегодняшний день, только в одной комнате отопление есть(((
 • your_own_sunshine your_own_sunshine (2015-10-22 12:53:19) #
  У нас горіхів мало у цьому році, у минулому було більше, то сподіваюся, що зима буде теплою. Ми з лонечкою також на днях ходили в парк пошурхотіти опалим листям, але у цьому році так сталося, ща в нас на підвні України воно змерзло і впало ще зеленим, або залишилося сухим висіти на дереві=((
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-22 13:19:02) #
   Да! Синоптики уже радуют нас новостями, что зима будет теплой... посмотрим. у нас дожди... гадость... не "пошорхутишь"

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).