З Днем народження, коханий!
#СвятковийСтіл #Торт #ПовітряніКульки #ЗДнемНародження #Відпочинок
В нашого татка дуже часто день народження припадає на передодні Паски! Саме на пристрастну седмицю. А народився він на Великдень.
В цьому році ми не постили, тому стіл скоромний, але простий. Раніше переносили на Великдень святкування.
А Ви завжди святкуєте день народження в день події чи іноді переносите на інший день?
+3

Comments 11

 • Svetlaya Svetlaya (2015-04-11 13:15:16) #
  З Днем народження вітаємо іменинника! Здоров'я йому, довголіття, виконання заповітної мрії! День народження це завжди чергова риса в житті яка змушує нас подивитися на минулий час, і якщо є щось, що нам не подобається ми намагаємося виправити і усвідомити свої помилки.День народження ми завжди намагаємося святкувати день в день. Це тільки, коли випадає в страсний тиждень, то переносимо на Великдень!
 • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-04-11 19:40:01) #
  Я бы больше сказала, что ваш папулька родился ко дню космонавтики, т.к. Пасха постоянно в разные дни выпадает, а день космонавтики в один и тот же день - 12 апреля. А мужа не Юра зовут? :)))
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-04-11 23:24:47) #
  У Вас прямо іменинник за іменинником)) Вітаю!
  • Irina_Dor Irina_Dor (2015-04-12 11:22:14) #
   Спасибі) У нас всі у квітні))) Скоро сестра буде святкувати моя, а потім чоловіка)))
 • Medvedica Medvedica (2015-04-12 18:08:19) #
  Я зараз святкую день в день. Раніше переносили на вихідні ,щоб влаштувати застілля. А тепер вже столи не накриваю, нема ні бажання, ні натхнення — завжди дуже скромно ,пару салатиків, картопля з м'ясом і тортик . А дитині взагалі замовляю свято з аніматорами в дитячому клубі.
  Доречі, в мене донька народилась на вербну неділю. А в минулому році д\р випало на Великдень -)
 • Marimjana Marimjana (2015-04-13 14:04:20) #
  А я народила саме у Великодню ніч) Ну, точніше, вже на ранок, але почалось все саме вночі. Сусідки по палаті казали - всі люди до церкви з кошиками йдуть, а ми завтра-післязавтра зі своїми пасхальними яєчками будемо йти додому. Нас було троє, у всіх хлопчики. Нехай простять мене чоловіки за таку пікантну подробицю!) Ще у ту ніч бився Кличко, звісно - переміг, я дочекалась цього) Тому тепер Великдень для мене подвійне свято, і байдуже, що саме на 5 травня попаде ще не скоро. А стосовно дня народження - свій святкую дуже рідко - заклопотані більшість, і всіх зібрати до купи - величезна проблема. Малюку планую, як стане старшим, аніматорів і кафе. А так - із родичами та кумами, зазвичай окремо, досить скромно - салатики, печеня, торт. О, є невід"ємний атрибут - мартіні. Будь-то кав"ярня з кумами, чи родичі вдома - мартіні мусить, просто мусить бути. Буває таке, що після відкоркованого шампанського до мартіні не доходить ( ось такі ми п"янички!), але воно мусить бути. За рік назбирую до 10 пляшок. Ніби все)
  • Irina_Dor Irina_Dor (2015-04-13 18:58:12) #
   ))) Розумничка, народити у Великдень)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).