2015-02-13 23:54
Люблю Карпати і влітку, і зимою, і навесні. Хоча вперше побувала там не так давно - у 2012 році. Власне, фото саме з першої поїздки. Були у чудовому містечку Яремче. Враження лишилися неймовірні. Саме містечко хоч і зовсім невеличке, але дуже атмосферне. Як і всюди в подібних місцях, усе розраховане на туристів: є і базар з різноманітними сувенірами, національним одягом, трав"яними чаями тощо, і кафешки, музейчики, готелі. Ціни, до речі, цілком прийнятні, особливо не в сезон. Найбільше враження справив, звісно, чарівний Прут. Я, як жителька степів, звикла до широких і спокійних рік, як-от наш величний Дніпро. Але в гірських ріках є також щось особливе, вони просто заворожують тебе своєю стрімкістю і надзвичайною силою. Відчуття, без перебільшення, гіпнотичні.
Якось іншим разом обов"язково завантажу фотографії весняного Яремче і, зокрема, стежки Довбуша - теж дуже красиві пейзажі:)
3

Коментарі 3

  • 2015-02-14 11:42
    Знайомі місця! Ми біля цього кам’яного фонтану фотографувалися. Нажаль, це було біля дванадцятої години ночі, ми тільки приїхали у Яремчу і шукали місце для ночівлі. Це було наше перше фото у Яремчі у 2011 році!
  • 2015-02-14 12:41
    Напевне, напередодні були дощі, бо річка дуже брудна. Колись потрапила в Карпатах під справжню зливу - тоді чудом не знесло в прірву потоком води з гори. Просто про це нагадало ваше фото))
    • 2015-02-14 14:42
      Так, тоді й справді були дощі)

© 2010 - 2025. Всі права захищено.