Товсті жінки
Ми, жінки, всі такі різні… високі та низенькі, худорляві та не дуже, білявки, чорнявки, руді. І завжди ми прагнемо змін: у кого пряме волосся – хоче кудрявого, з маленьким бюстом – збільшити, з великим – зменшити, маленькі на зріст – бути вище і навпаки. Тема зайвої ваги турбує, мабуть кожну жінку. Хтось не може набрати вагу, а найчастіше – скинути. І жодної жінки я не знаю, яка б хотіла бути товстою. А товстих жінок ну дуже багато.
На жаль, не тільки в Україні жінки страждають на ожиріння, а й у всьому світі. Кажу за жінок, бо саме жіноча краса та здоров’я, для мене є важливішою темою. Причин збільшення маси є декілька, я не стану їх називати. Скажу, що спадковість – теж істотний важіль. І звичайно – здорове і правильне харчування. Влітку мені особливо шкода жінок з великою вагою, їм так важко. І мабуть немає жодної товстої жінки, яка б не страждала на якісь захворювання, що спричиняє зайва вага. Пропоную вам нижче перевірити себе.
Чи знаєте ви свій індекс маси тіла? Як його визначити? Індекс маси тіла (ІМТ) – відношення маси тіла до зросту. Тобто, щоб дізнатися ваш індекс, то потрібно масу тіла розділити на ваш зріст у квадраті. Приведу приклад на собі: зріст – 1,65 м., вага – 56 кг. Отримуємо формулу: 1,65х1,65 = 2,72. Далі вагу 56 кг. ділимо на 2,72 і отримуємо ІМТ 20,6. За визначенням Всесвітньої Організації Охорони здоров’я (ВОЗ): якщо ІМТ дорівнює або більше 25, то людина має зайву вагу. А якщо дорівнює або більше 30, то ця людина вже страждає ожирінням. Як вам результати?
А чи замітили ви, що жінкам із зайвою вагою важко визначити вік? Молоді пухкі дівчата виглядають старше свого віку, а старші ж жінки взагалі виглядають так, що визначити вік не можливо. Похибка виходить +/-10 років.
Коментарі 43