2015-01-31 14:08

Мій досвід відвідування футбольних матчів.

Я відвідав багато матчів різних дивізіонів нашої країни, починаючи від обласних змагань і аж до Прем’єр Ліги України і Ліги Європи. Але найбільше запам’ятався матч групового етапу Ліги Європи між Карпатами і дортмундською Борусією. Я ніколи не забуду цього матчу. Атмосфера на стадіоні «Україна» у Львові була фантастична. Незважаючи на те, що він вміщує 28 тис глядачів, на цей матч прийшло напевно набагато більше, тому що багато людей стояло в проходах між секторами і на горі. Я ніколи до того часу не бачив так багато людей в однім місці! Щодо самої гри, то вона була дуже захоплюючою. Спочатку Карпати програвали 0:2 і всі надії починали вмирати, але перед перервою Голодюк забиває гол і все змінюється. Після перерви команда починає грати зовсім по іншому і забиває 2 голи, 3:2. На стадіоні вирували неймовірні емоції. Це не можливо передати словами, навіть на відео це не відчувається. Але, на жаль в кінці другого тайму Борусії вдається забити 2 голи і виграти цей матч 3:4. Незважаючи на це, весь стадіон все одно аплодував команді, тому що команда билася до останнього і зробила все, що могла. Пізніше, виявилося, що Карпати грали з майбутнім чемпіоном Німеччини і гордість ще більша була за команду, що змогла показати таку гру.
P.S. До речі, в цій грі два голи за Борусію забив Маріо Гьотце, який у фіналі чемпіонату світу у Бразилії забив єдиного гола Аргентині.
P.S. Вчора Вольфсбург сенсаційно переміг Баварію з рахунком 4:1. Як ви думаєте, чи це на руку Шахтарю?