2015-03-10 15:42

Тиждень футболу

Настав тиждень футболу. Вчора вечором подивився матч 1/4 фіналу кубка Англії Манчестер Юнайтед – Арсенал. Перший тайм більше сподобався, тому що команди більше атакували і менше грали від оборони. На 26 хв. матчу Монреаль вивів Арсенал вперед, проте трьома хвилинами пізніше Вейну Руні вдалося вирівняти ситуацію, замкнувши передачу головою – 1-1. Але, другий тайм виявився більш вдалим для гостей і через помилку захисту, гравець Арсеналу і збірної Англії Велбек на 61 хв. забиває гол у пусті ворота колишньої команди. Матч завершився з рахунком 1-2 і Арсенал вийшов в півфінал.
До речі сьогодні відбудуться перші матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Реал – Шальке (перший матч 2-0 на користь Реалу), Порту – Базель ( перший матч 1-1).