#бісер

Був час, коли я захопилась виготовленням писанок з бісеру. І так мені цей процес сподобався, що весь вільний час присвячувала цій справі, повністю забувши про домашні обов’язки))). Тепер, маючи маленьку дитину, я бісер відложила в сторону, але вироби лежать на видному місці і радують око. Трішки вдалось продати, трішки подарувала, а решту син іноді носить в школу на виставки, присвячені народним ремеслам чи Пасці. За це вчителька періодично пише в його щоденнику подяку для мене. Приємно. І хоча в мене залишилось декілька дерев’яних заготовок для писанок і багато бісеру, робити #писанки мені вже не цікаво.
В інтернеті знайшла заготовки для виготовлення обкладинок на паспорт з бісеру. Навіть вже замовила. Думаю спробувати, якщо донечка не буде проти, щоб мама зайнялась чимось іншим, ніж тільки її вихованням. Все-таки #бісер досить небезпечна штука, а дитина якраз в тому віці, коли все незнайоме тягне в рот. Хочеться встигнути до 8 березня, щоб подарувати кумі. Побачу. Як тільки зроблю, зразу похвастаюсь))).,
#рукоділля #хенд_мейд #бісер #своїми_руками
Замовили простесенькі дитячі браслетики. Сплелися дуже швидко. Люблю штучні перлинки - застосовую їх усюди, де тільки можна. З ними звична схемка стає набагато цікавішою. Взагалі, в бісероплетінні матеріал дуже багато значить. Якісний бісер коштує дорого, але виріб з нього виглядає чудово. До речі, китайський бісер, який зазвичай кривий, косий і неякісний, теж іноді гармонійно виглядає у певних видах прикрас.
#Рукоділля
#бісер
Ось, подивіться на фото – це я пробувала робити #сережки, #намиста і #браслети з бісеру. Дещо простеньке вийшло. Надто вже це заняття довге, не кожен витримає. Я купила журнали зі схемами і книжку, пробувала робити більш складні речі, але не вистачає терпіння. Для цього потрібне натхнення та особливий настрій. Буду намагатися ще зробити що-небудь нове, цікаве і не сильно складне. На фотографіях кілька невеликих виробів з бісеру різного кольору, а також спеціальна #фурнітура. Можливо деякі фотографії не дуже якісні, надалі спробую виправитися.
#Рукоділля #ХендМейд #Бісер #CвоїмиРуками #МякіІграшки
Ось такі амігурумі у мене вийшли колись ;-)
#рукоділля #хенд_мейд #бісер #своїми_руками #орхідея
Техніка французького плетіння дугами створена для імітації пелюсток квітів і листків рослин. В цій техніці працювати неважко, але є своя специфіка. Схем майже немає (окрім базових), кількість бісеринок потрібно підбирати експериментально. Бісер, звісно, краще застосовувати чешський. Бісеринки рівніші і ліпше лягаюсь, виріб виглядає більш гармонійним. Я рідко плету у цій техніці, не люблю працювати з дротиком, але тут мені терміново знадобилося щось поставити у вазочку. Так і з'явилася невеличка квіточка.
Додам схему. Малюнок не мій, з інтернету, але принцип збагнути можна.
#сережки #прикраси #рукоділля #хенд_мейд #бісер #своїми_руками
Усім привіт! Знову я зі своєю рукодільною темою. Щось не було натхнення писати декілька днів. Ось, зробила простенькі сережки. Написала по ним майстер-класс для початківців. На жаль, тут викласти не зможу - є пе вні причини. Але схемку зрозуміти просто навіть тому, хто ніколи раніше не займався рукоділлям. І матеріалів необхідно небагато - 12 синіх намистинок, 12 чорних і трішечки бісеру. На днях буде ще щось простеньке :)
Вишивка бісером
#Бісер
#Вишивка
З недавнього часу захопилася вишивкою бісером, хрестиком вишивала ще зі школи, а от бісер захопив тільки трохи більше року назад, як і більшість українок)
Що можу сказати - справа кропітка, є розгін для фантазії, що проявляється в тому яким чином ти вишиваєш - чи на готовій тканині з нанесеним малюкном, чи на канві, де кожну бісеринку пришиваєш як хрестик - згідно схеми; в підборі самого бісеру, в комбінування різних кольорів... Вишиті речі виходять шикарні, але як на мене не практичні - вишита блузка приміром буде важити в середньому кілограм - поноси таку на собі, особливо влітку...
Для себе зробила висновки - справа кропітка, речі гарні, але розвитку ніякого(
Продовжу свою улюблену тему про #бісер. Мабуть, вона ніколи не скінчиться.
Цікаво було б почути думку, як Ви ставитесь до намистинок, які імітують #перлини? Від деяких клієнток чула, що #прикраси з такими складовими їх дратують, бо це справжній несмак. А мені, наприклад, дуже подобаються. Справжні #перли - це для мене "сльози", адже вони народжуються від болі молюска. (Хоча, кому яке діло до молюска?) І, незважаючи на прекрасний зовнішній вигляд, чистоту і блиск, не люблю чомусь одягати намисто з перлин. А ось штучні - красиві, і до молюсків відношення не мають. А вам як, шановні дівчата?
#прикраси #бісер #своїми_руками #хенд_мейд
Декілька місяців назад моя подруга попросила сплести невеличкий #оберіг для малюка, який можна було б прикріпити у прогулянковій колясці. Створюючи таку цікаву річ, я звернулася до схеми майстрині, яка відома на просторах інтернету під ніком Аннабель. Майстриня ця мешкає у Криму. Зараз у всіх блогах вона вказує місце проживання - Росія, але у її роботах явно спостерігаються українські народні мотиви. У цю прикрасу я вклала багато позитивних емоцій, надіюсь, вона принесе вдачу маленькому хазяїну.

Мій виріб - той, що з блакитною стрічкою.
Ось, виклала фото оригіналу і схемку :) Правда, я дещо змінила кольори, але розібратися можна.
Ось така #брошка з'явилася у мене сьогодні. #Вінтажний_стиль у моді, заманулося зробити таку прикрасу. Обожнюю #хенд_мейд і взагалі все те, що робиться #своїми_руками. Зробити таку брошку досить просто, якщо умієш вишивати. Потрібні #бісер, намистинки, #мереживо, застібка для брошки і трохи терпіння. І, звісно, #камея (ота файна тітонька посередині :) Камея обшивається бісером і намистинками по кругу. Зі зворотнього боку - застібка і мереживо.
Тепер можна прикріпити чудову прикрасу до сукні і вирушати на вечірку. Шкода, що до Нового Року не встигла зробити. Ну нічого, ще багато свят попереду :)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).