#кактуси

Кактусові.
Продовжую про #виставкуКвітів та кактуси, які мене вразили цього року.
Минулого разу я показала вам фотографії невеличких за #розміром кактусів, які спеціально розставили рядами на високих столах та лотках, щоб можна було розглянути кожен з них дуже уважно.
Їх там було безліч - не злічити. Кожен малюк-кактус був висаджений в маленький квадратний або круглий #горщик й тому можна було любителям кактусів придбати кілька горщиків з різними #видамиКактусів.
Сьогодні я хочу показати вам фотографії із зображенням як #маленьких кактусів, так і #величезних.
Ці прямі високі й великі круглі #кактуси були встановлені в ящики та піддони, деякі з них розставлені на землі серед інших квітів так, щоб проходячи повз них, люди могли зупинитися та поцікавитися необхідною інформацією про кожен кактус окремо. Такі кактуси були висаджені у великі та глибокі горщики, важили багато, коштували дорого й тому купували їх по 1 або 2 одиниці.
Кактуси.
У Харкові в період святкування Дня міста проводиться #виставкаКвітів, куди я із задоволенням ходжу щорічно. Це в мене вже увійшло в традицію. Ось і цього року 23 серпня в Саду Шевченка, ближче до Оперного театру, а саме на майданчику навколо пам'ятника Архістратигу Михаїлу, який був подарований місту Харкову від міста Києва, знову проходила щорічна виставка квітів. Було багато різних #рослин, які представили нашій увазі садівники, озеленювачі, власники квіткових магазинів, підприємств зеленого господарства.
Мою увагу привернули #кактуси, як це не дивно. Ці #квіти мене завжди насторожували, бо вони мені не особливо симпатичні.
Але цього разу саме кактуси захоплювали мене своїм зовнішнім виглядом.
Маленькі та великі, низькі та високі, #волохаті та оголені - вони просто тягли мене до себе, як магніт.
Із задоволенням поділюся з Вами зробленими на виставці фотографіями кактусів.
Сподіваюся, що вас вони теж не залишать байдужими.
Домашні кактуси та колекція фото з їх цвітінням..

Ось вирішила показати свій маленький "сад колючок", так би мовити в повному розквіті. Все почалося з пари кактусів, а потім захопилася і не помітила як їх стало більше.

На #фотографія|х зображено цвітіння представників різних видів сімейств. Отже, №1 Echinofossulocactus, №3 Mammillaria carmenae, №4 Astrophytum myriostigma, №5 Astrophytum capricorne, №6 Rebucia senilis v.kesselringiana, №7 Rebucia narvaecensis, №8 бутон виду Gymnocalycium, №10 Aylostera heliosa

А чи є серед мешканців βProject любителі кактусів? А які види вам до душі?

#КімнатніРослини #Кактуси #Види #Фото
#Кактуси #КімнатніРослини

Старим та непридатним для використання #чашка/м можна надати нове життя, наприклад, використавши їх як #горщик для кактусів чи інших кімнатних рослин, що я і зробила :)
Квіти, вирощені на моєму підвіконні.
#КімнатніРослини
#Квіти
Я люблю, коли в будинку багато кімнатних квітів. Вони прикрашають наші оселі, надають їм затишок, знищують шкідливі бактерії та очищують повітря.
Одним з найулюбленіших та самих невибагливих квітів на моєму підвіконні є #пеларгонія. У мене є пеларгонія з білими квітами, червоними, яскраво-червоними та морквяного кольору. Ще у мене на підвіконні є #фіалки, які чомусь не хочуть зараз розквітати. А взагалі є фіалки з білими, рожевими, бузковими, фіолетовими квітами. Не дивлячись на те, що #кактуси я не люблю, все одно у мене є кілька кактусів, в тому числі #опунція. Крім того у мене є #бегонія, #хлорофітум, #глоксинія, та #aіхрізон, який ще називають Деревом кохання.
#Рослини #Кактуси #КислотніШевелюри #Барвники

Я вже дуже давно захоплююсь таким рослинами, як #кактуcи. Багато спостерігаю за ними, та читаю велику кількість літератури, пов'язаної з цими дивакуватими рослинами. Одного разу, прогулюючись, по одному з квіткових магазинів я помітила дуже цікаву картину - кактуси зображені нижче.

Зараз вирішила поділитися своїм подивом стосовно незвичайного окрасу кактусів та моїми асоціаціями стосовно цього.

Отже, "зелененькі їжачки" нагадали мені ультрамодну молодь на крутій вечірці, бо їхні колючі "шевелюри" були пофарбовані в яскраві, так звані «кислотні» кольори - помаранчевий, філолетовий, рожевий, блакитний. Але при всьому цьому, м'ясисті стебла залишаються традиційно зеленими.
Насправді - це були самі звичайні кактуси - ехінопсіси, але декоративне забарвлення надало їм якоїсь підліткової забавності, завдяки якій вони і викликали у мене інтерес.

Мені стало цікаво, як досягається такий ефект. Вирішила спробувати розпитати. Мені пощастило дізатися правду.

Виявляєтьс, #барвники, є аналогічними тим, які використовуються для зміни кольору волосся. Вони фарбують мертві тканини і не закріплюються на живих. Під час розмови це все було пояснене на прикладі, коли жінка використовує хну, басму або іншу фарбу. Шкіра свій колір не змінює, тільки волосся. Те ж саме і у кактусів - препарат вбирають лише засохлі видозмінені листки або, якщо сказати про інше, колючки.

Тепер вже поступово з'являється "косметика" для рослин, в даному випадку кактусів. Диво-дивне! ))
#Гори.
Ми іноді ходимо в гори, якщо є така можливість і, більш за все, я полюбляю гарний вид місцевості. Можна знайти дикі #кактуси або дикі рослини. Це дуже цікаво. Але я майже завжди ходжу з кимось, бо там можуть бути змії або інші небезпечні тварини. Поки що мені щастило і я не зустрічала змій, бо я їх дуже боюся і мабуть втрачу свідомість від переляку, якщо побачу навіть маленьку змію))) Більш за все я полюбляю відходити від троп та самій прокладати собі шлях. На фотографіях можете побачити дикі кактуси, вони дивовижні.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).