#кактуси

Кактусові.
Продовжую про #виставкуКвітів та кактуси, які мене вразили цього року.
Минулого разу я показала вам фотографії невеличких за #розміром кактусів, які спеціально розставили рядами на високих столах та лотках, щоб можна було розглянути кожен з них дуже уважно.
Їх там було безліч - не злічити. Кожен малюк-кактус був висаджений в маленький квадратний або круглий #горщик й тому можна було любителям кактусів придбати кілька горщиків з різними #видамиКактусів.
Сьогодні я хочу показати вам фотографії із зображенням як #маленьких кактусів, так і #величезних.
Ці прямі високі й великі круглі #кактуси були встановлені в ящики та піддони, деякі з них розставлені на землі серед інших квітів так, щоб проходячи повз них, люди могли зупинитися та поцікавитися необхідною інформацією про кожен кактус окремо. Такі кактуси були висаджені у великі та глибокі горщики, важили багато, коштували дорого й тому купували їх по 1 або 2 одиниці.
Кактуси.
У Харкові в період святкування Дня міста проводиться #виставкаКвітів, куди я із задоволенням ходжу щорічно. Це в мене вже увійшло в традицію. Ось і цього року 23 серпня в Саду Шевченка, ближче до Оперного театру, а саме на майданчику навколо пам'ятника Архістратигу Михаїлу, який був подарований місту Харкову від міста Києва, знову проходила щорічна виставка квітів. Було багато різних #рослин, які представили нашій увазі садівники, озеленювачі, власники квіткових магазинів, підприємств зеленого господарства.
Мою увагу привернули #кактуси, як це не дивно. Ці #квіти мене завжди насторожували, бо вони мені не особливо симпатичні.
Але цього разу саме кактуси захоплювали мене своїм зовнішнім виглядом.
Маленькі та великі, низькі та високі, #волохаті та оголені - вони просто тягли мене до себе, як магніт.
Із задоволенням поділюся з Вами зробленими на виставці фотографіями кактусів.
Сподіваюся, що вас вони теж не залишать байдужими.
Квітучі домашні кактуси
#КактусиФото #ДомашніКактуси #КімнатнаРослинаКактус
Як і обіцяла. Додаю фото, які зробила днем. Квіточки розпустилися.
Домашні кактуси. Що зробити, щоб вони почали цвісти?
#КактусиФото #ДомашніКактуси #КімнатнаРослинаКактус
Хочу показати вам сьогодні мого кактусьониша. Щороку навесні і влітку він радує мене своїми маленькими квіточками. До речі, моя сусідка недавно поскаржилася, що її кактуси взагалі ніколи не цвіли. Посиділи, подумали з нею, почитали інформацію про цвітіння кактусів. Ось ділюся, може кому знадобиться.
1. Кактуси повинні зимувати в прохолодному приміщенні, інакше не заложаться ниркибруньки для цвітіння.
2. Кактуси не цвітуть в умовах, які їм занадто комфортні. Тому не можна їх надмірно поливати й удобрювати. Раз на три дні найоптимальніша частота.
3. Також не завадить трохи зменшити житлову площу. Якщо не цвіте, може таке бути, що горщик занадто великий.
Домашні кактуси та колекція фото з їх цвітінням..

Ось вирішила показати свій маленький "сад колючок", так би мовити в повному розквіті. Все почалося з пари кактусів, а потім захопилася і не помітила як їх стало більше.

На #фотографія|х зображено цвітіння представників різних видів сімейств. Отже, №1 Echinofossulocactus, №3 Mammillaria carmenae, №4 Astrophytum myriostigma, №5 Astrophytum capricorne, №6 Rebucia senilis v.kesselringiana, №7 Rebucia narvaecensis, №8 бутон виду Gymnocalycium, №10 Aylostera heliosa

А чи є серед мешканців βProject любителі кактусів? А які види вам до душі?

#КімнатніРослини #Кактуси #Види #Фото
#Кактуси #КімнатніРослини

Старим та непридатним для використання #чашка/м можна надати нове життя, наприклад, використавши їх як #горщик для кактусів чи інших кімнатних рослин, що я і зробила :)
Квіти, вирощені на моєму підвіконні.
#КімнатніРослини
#Квіти
Я люблю, коли в будинку багато кімнатних квітів. Вони прикрашають наші оселі, надають їм затишок, знищують шкідливі бактерії та очищують повітря.
Одним з найулюбленіших та самих невибагливих квітів на моєму підвіконні є #пеларгонія. У мене є пеларгонія з білими квітами, червоними, яскраво-червоними та морквяного кольору. Ще у мене на підвіконні є #фіалки, які чомусь не хочуть зараз розквітати. А взагалі є фіалки з білими, рожевими, бузковими, фіолетовими квітами. Не дивлячись на те, що #кактуси я не люблю, все одно у мене є кілька кактусів, в тому числі #опунція. Крім того у мене є #бегонія, #хлорофітум, #глоксинія, та #aіхрізон, який ще називають Деревом кохання.
Кактус
#КімнатніРослини #Квіти #Кактус
Кажуть, що кактуси потрібно ставити біля комп'ютера, вони прибирають шкідливе випромінювання. Це правда? Наші жирують і на вікні;-)
#Кактус, що цвіте тільки в офісі.
#КімнатніРослини

Ніколи раніше не бачила як рясно цвіте кактус. Квіт його інтенсивний, але нетривалий. Нажаль, як і у багатьох господинь таких кактусів, мій кактус – пестун! Бачте йому не до вподоби цвісти вдома, а тільки в офісі. Носилася я вже з ним по всіх підвіконнях і горщики змінювала, і ґрунт удобрювала, але так він мене і не порадував жодною квіточкою за п’ять років.
#ЇстівнийКактус - дивний #плід
#фрукт
#Кактус

На бажання тутешніх «телеглядачів» розповім про дивний фрукт, який мені довелося скуштувати. Це кактус. Точніше, плід кактуса #опунція. У природі ці рослини виростають до шести метрів заввишки.
Куштувала цей плід я у Франції, хоча там опунцію не вирощують. Купити, то я його купила, але ж мені ніхто не розповів, що торкатися голими руками його не можна, поки ретельно не обмиєш та не обітреш від мікро-голочок. От я його побовтала у водичці і гризнула як яблуко. «Фє» та «ой» було одночасно. Таке відчуття було, що я відкусила щось волохате: мільярд ворсинок. Гидоту я виплюнула, а потім довго витягувала з долоньок та рота ті голочки-ворсинки. Потім я його розрізала, щоб подивитися, що ж усередині. Так і не зрозумівши, що там їдять, я викинула фрукт. Пізніше, я прочитала про всі маніпуляції, які потрібно було зробити (вмерти можна), щоб безпечно з’їсти кактус і зрозуміти смак. Висновок: він не вартий тих коштів та часу, що потрібно витратити на нього.
А ще дивно те, що плід опунції – це фрукт, а стебла, які теж їдять – #овочі. Чудернацька все ж таки ця #рослина.
#Рослини #Кактуси #КислотніШевелюри #Барвники

Я вже дуже давно захоплююсь таким рослинами, як #кактуcи. Багато спостерігаю за ними, та читаю велику кількість літератури, пов'язаної з цими дивакуватими рослинами. Одного разу, прогулюючись, по одному з квіткових магазинів я помітила дуже цікаву картину - кактуси зображені нижче.

Зараз вирішила поділитися своїм подивом стосовно незвичайного окрасу кактусів та моїми асоціаціями стосовно цього.

Отже, "зелененькі їжачки" нагадали мені ультрамодну молодь на крутій вечірці, бо їхні колючі "шевелюри" були пофарбовані в яскраві, так звані «кислотні» кольори - помаранчевий, філолетовий, рожевий, блакитний. Але при всьому цьому, м'ясисті стебла залишаються традиційно зеленими.
Насправді - це були самі звичайні кактуси - ехінопсіси, але декоративне забарвлення надало їм якоїсь підліткової забавності, завдяки якій вони і викликали у мене інтерес.

Мені стало цікаво, як досягається такий ефект. Вирішила спробувати розпитати. Мені пощастило дізатися правду.

Виявляєтьс, #барвники, є аналогічними тим, які використовуються для зміни кольору волосся. Вони фарбують мертві тканини і не закріплюються на живих. Під час розмови це все було пояснене на прикладі, коли жінка використовує хну, басму або іншу фарбу. Шкіра свій колір не змінює, тільки волосся. Те ж саме і у кактусів - препарат вбирають лише засохлі видозмінені листки або, якщо сказати про інше, колючки.

Тепер вже поступово з'являється "косметика" для рослин, в даному випадку кактусів. Диво-дивне! ))
#Гори.
Ми іноді ходимо в гори, якщо є така можливість і, більш за все, я полюбляю гарний вид місцевості. Можна знайти дикі #кактуси або дикі рослини. Це дуже цікаво. Але я майже завжди ходжу з кимось, бо там можуть бути змії або інші небезпечні тварини. Поки що мені щастило і я не зустрічала змій, бо я їх дуже боюся і мабуть втрачу свідомість від переляку, якщо побачу навіть маленьку змію))) Більш за все я полюбляю відходити від троп та самій прокладати собі шлях. На фотографіях можете побачити дикі кактуси, вони дивовижні.
#КімнатніРослини #Кактус #Антуріум
Мої кімнатні рослини. Кактус, антуріум, бамбук, грейпфрут та інші.
#КімнатніРослини
У кожного вдома є кімнатні рослини. Ця прикраса інтер'єру мешкає, мабуть, у кожній квартирі, у кожному робочому кабінеті, взагалі всюди, де людина проводить багату часу. Там, де вона живе чи працює - там завжди можна знайти кімнатну рослину. То може бути #квітка, #кактус чи маленьке #деревце.
Зараз хочу вам трохи розповісти про свою улюблену хатню рослину - #лимон. Так, в мене росте така екзотична культура. Нажаль, він не цвіте і не плодоносить, тому що виріс він з кісточки звичайного лимона, придбаного на ринку десь так років 10 назад. Я ще був школярем, коли він почав в мене рости. Останні пару років я почав його виносити на все літо з хати у двір. То мабуть йому до вподоби такий режим, бо за цей період він випускає багато гілочок, одним словом - добре розвивається. Зиму він проводить у залі. Ми йому трохи підрізаємо гілочки, як це роблять восени всім садовим деревам.
Якщо в когось те ж росте лимон, прошу ділитись враженнями. Може є якісь нюанси по догляду за ним, буду вдячний за інформацію.
#КімнатніРослини
#Кактус
#КвітучийКактус

Найгарніша квітка в світі

Ось така краса з’являється на нашій прохідній кожної весни. Можу з упевненістю сказати, що це сама гарна квітка, яку я бачила. Кактус вже досить старий, йому більше 10 років. Досить великий, заввишки десь 30 сантиметрів. Який догляд? Можна сказати що ніякий. На прохідній чергують чоловіки і максимум, що вони йому роблять – поливають. Коли не забувають. А це значить, що майже ніколи -). Взимку в приміщенні холодно, може це йому стрес пішов на користь

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).