#поробки

Поробка до дня осені. Черв’яки/гусениці з каштанів

Незабаром у дитячих садках відбудеться свято осені. Пропоную вам найпростішу поробку до цього святкування. У композиції з каштанів два черв’яка (дівчинка та хлопчик) на листячку.
Знадобляться #каштани приблизно однакового розміру, сірники, засушене #листя, картон, клей ПВА, лак для нігтів, нитки для в’язання.
Каштани потрібно продірявити з двох боків за допомогою шила. В отвори вставити сірники (без голівки). Таким чином нанизати на сірники необхідну кількість каштанів, як намисто, - тулуб. В останній каштан вставити сірник для голови. Голову розмалювати (очі, рот, волосся) лаком для нігтів. Для черв’яка-дівчинки, потрібно продірявити дірочки на голові і вставити туди порізані нитки.
Основу робимо з сухого листя: до картону приклеїти листя, дати висохнути під пресом і обрізати картон за формою листя. Черв’яків можна просто розмістити на підготовленій основі з листя. #Поробка готова.
Світлофор своїми руками. Поробки в освітні організації

В усіх освітніх установи (дитячі садочки, школи тощо) восени проходять два масштабні свята: «день правил дорожнього руху» та «свято осені». Звичайно, що вихователі і вчителі напружують батьків необхідністю зробити #поробки. Ось я вам s пропоную поробку «світлофор» на свято «правила дорожнього руху». Робити цей світлофор доволі легко. Необхідно: будь-яка коробка, яка своєю формою нагадує світлофор (в моєму випадку – коробка з під машинки на управлянні); залишки шпалер; кольоровий папір; клей; ножиці; стійка фарба; скотч.
Потрібно симетрично відміряти циркулем місця для червоного, жовтого та зеленого світла, які потрібно вирізати з кольорового паперу. Наш задум був таким: якщо існує чотири сторони у світлофора, то потрібно продемонструвати усі кольори світла. Саме тому на одному боці світлофора представлене кружальце лише червоного світла, а інші два – чорне. І так далі. А на четвертому боці ми зробили усі кольори одночасно.
Спочатку ми обклеїли звичайну коробку залишками шпалер. Закріпили клеєм та скетчем. Потім позначили місця різнокольорового світла. Далі зробили піддашок над верхнім світлом на кожній стороні. А потім фарбували коричневим лаком разів шість (дуже рідкий лак). А у кінці приклеїли червоні, жовті, зелені і чорні кружальця на боки світлофора. Крім того, ми зафіксували мотузку зверху світлофора для того, щоб його можна було повісити.
І як вам поробка? Мій син був у захваті так само, як і інші діти у садку.
Листівки до свята 8 березня
#8Березня
#Малювання
#ДитячіПоробки
#Творчість
#ТворчістьВедмежатка


Напередодні свята 8 березня дитина замучила нас питанням, що їй подарують. На моє питання, що вона подарує нам донька відповіла, що вона жінка, а жінки жінкам подарунки не роблять... я сказала, що не роблять, але бабусі та хрещена зрадіють, якщо вона підпише і подарує їм листівки. І ось що вийшло. Кицька була змальована з картини, яку ми розфарбовували раніше. А ось чарівна конячка нафнтазувалась. Кольори жовтий і блакитний обрались не випадково, конячка у нас патріотка. А конструкція поруч — це чарівний робот, що виробляє листівки до 8 березня і дарує всім жінкам планети. Маленька листівочка з вісімкою — для мене. Робили в школі -)
#НовийРік
#НоворічнаЯлинка
#ДідМороз
#НоворічнийНастрій
#НоворічніПоробки
#Творчість
#ТворчістьВедмежатка

Ялинка і Дід Мороз з долоньок

Це творчість підійде для самих маленьких діточок.
Таким чином можна зробити вітальну листівку від маляти для дідусів, бабусь або хрещених. Необхідний аркуш паперу та фарби. краще взяти спеціальні пальчикові, але підійдуть і звичайні гуашеві фарби. Акварельні можна використовувати, але кольори в такому випадке будуть не дуже яскравими.
Наносимо пензликом фарбу на долоньку дитині і просимо поставити відбиток на папір. Найменшим долоньку до аркушу прикладають батьки. Потім можна вмочити пальчик у фарбу іншого кольору і домалювати ялинці прикрас.

Для Діда Мороза з долоньки достатньо одного відбитку. Потім з кольорового паперу необхідно вирізати шапку, шарфик, бороду, домалювати очі, ніс, ротик.
#НовийРік
#НоворічнийНастрій
#НоворічніПоробки
#Творчість
#ТворчістьВедмедиці


Різдвяний віночок з апельсинів
Такий віночок робиться досить просто і виглядає незвично. Спочатку необхідно підготувати апельсин - нарізати його тоненькими кружальціми і відправати сушитись на батарею (можна просто покласти на підвіконня або в інше місце). Необхідно слідкувати, щоб папір під апельсинками був сухий, якщо апельсин пустив сік, папір необхідно змінити на сухий). Сохнуть апельсинові кружальця десь тиждень.
Вирізаємо коло з картону, обмотуємо дощиком. Для надійності на картон попередньо можна приклеїти двосторонній скотч. Далі необхідно пришити або приклеїти апельсинки. Всередину кожного кружечка наклеїти шматочки дощику або іншу прикрасу.
#НовийРік
#НоворічнийНастрій
#НоворічніПоробки
#Творчість
#ТворчістьВедмедиці

Апельсин - помандер

Цікава та незвична новорічна прикраса.
Робити такі апельсини необхідно за місяць до Нового Року. В шкірці апельсину товстою голкою або спицею робляться маленькі дірочки. В отримані отвори вставляється гвоздика (звичайна приправа. яка продається в будь-якому магазині). Потім апельсин загортається в папір або газету і відправляється сушитись на батарею на один місяць. Готовий апельсин можна прикрасити кольоровими стрічками. Апельсин всихає десь на половину. Використовується для прикрашання дому.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).