#рослини

Виставка квітів у Харкові 23.08.2015.
Сьогодні я хочу показати Вам прекрасні квітучі кімнатні #рослини, які були представлені на #виставці в Харкові. Пахучі аромати зводили з розуму людей, що проходили повз цих квітів.
Не секрет, що розкриті #бутони квітів створюють атмосферу свята всюди, де б вони не були й загострюють #почуття людей. Подивіться на фотографії нижче та пориньте в атмосферу прекрасного. Нехай у Вас завжди буде гарний настрій, не дивлячись на близьку осінь, а у Вашому житті вирують, додають сил та бадьорості - щастя, добро та радість.
Бажаю миру та краси кожній родині та хай вашу оселю прикрашають гарні квіти.
Квіти для клумби

Хіба можна уявити клумбу без квітів? Дуже в цьому сумніваюся. Адже саме #квіти – найголовніша прикраса будь-якого саду чи присадибної ділянки. Петунії, піони, айстри, декоративні соняшники, флокси, хости, дельфініуми, розмарин, примули, георгіни, хризантеми, тюльпани, троянди, лілії, клематіси, іриси, лаванда… Всі можливі #квітиДляКлумби й не перерахувати. Їх надзвичайно багато, вони прекрасно компонуються й доповнюють один одного, завжди дарують радість своїм буйним цвітінням. Ці шикарні #рослини створюють особливу атмосферу на клумбі, наповнюють #сад різнобарвним фарбами, від чого неможливо відірвати очей. Квітоводи, а чим прикрашена ваша #клумба? Які рослини красуються на ній?
Канни (фото).
#Канни - це вихідці з Америки - багаторічні трав'янисті невибагливі #рослини сімейства #Каннові (Cannaceae).
Їх батьківщиною є Америка, тому вони дуже поширені в Південній Америці, Індії. Лише в XVI столітті канни з'явилися у Європі. В роду Каннові близько 50 різних видів. Більшість з них теплолюбні та зимівлю не переносять, хоча цвітуть у наших краях до самих заморозків.
Всі канни можна розподілити на три #групи, які розрізняються за термінами цвітіння, висотою та декоративністю. Це дрібноквіткові канни, орхідеєвидні та канни Крозе. У всіх видів канн #квітки відрізняються від інших рослин різко вираженою #асиметричністю. Цвітуть вони з червня аж до заморозків. Квітки можуть бути червоного, оранжевого або жовтого #кольору, а також їх варіацій та поєднань, рідше можна побачити канни білого кольору.
Розмножують канни насінням або кореневищами.
Багаторічні рослини - рудбекії
Помилуйтеся в середині спекотного літа красою цих сонячних квітів, які піднімають настрій завдяки своєму надзвичайно насиченому #жовтому #кольору.
Їх мила та ласкава теплота й спокійне сяйво, немов розливаються навколо, нагадуючи промені сонця.
Витончені високі #стебла та яскраві голівки #суцвіть зустрічають нас поруч з будинком, біля під'їзду або у дворі, де вони прикривають непоказний паркан.
Я гадаю, що цей #багаторічник - один з численних #гібридів #рудбекии. А ви як думаєте? Чи бачили такі #квіти десь поблизу, чи звертали на них увагу? Мені здається, що цього літа іх навкруги дуже багато. #Рослини ці майже всюди!
Родина айстрові - представник космея.

Сьогодні я хочу показати кілька фотографій із зображенням ще одного чудового представника сімейства #Айстрові, всіма нами улюбленої #рослини - космеї. Ця рослина прибула до нас із теплої Мексики, - саме там батьківщина космеї. Не дивно, що назва рослини походить від слова kosmeo, що у перекладі означає "прикраса".
Я з дитинства запам'ятала ці яскраві "зірочки", що прикрашають в #літні місяці клумби біля будинків, дитячих садків та шкіл, а також ділянки біля магазинів та бібліотек.
#Космея #невибаглива, їй не потрібен особливий догляд. Я к на мене, то головне - це вчасно поливати в сухі періоди, рихлити періодично грунт. Розмножується космея насінням.
Квіти лілії (фото).
Ці #цибулинні #рослини приваблюють нас своєю витонченою красою та вишуканістю.
Вони радують нас, з початку червня і до самих заморозків, залежно від сорту.
#Лілії відчувають себе однаково добре як на сонячних #ділянках, так і на затемненій території, проте глибока тінь - не припустима. Грунт, на якому вони ростуть, повинен бути добре дренованим, помірно вологим. Бажано підібрати місце висадки для лілії так, щоб влітку виключити перегрів цибулин, а взимку - сховати їх від морозу серед низькорослих чагарників.
Різновидів лілій дуже багато, застосовують в #озелененні їх по-різному.
Лілія може бути королевою #композиції та займати центральне місце, наприклад, у багаторівневій клумбі. Часто застосовується лілія в міксбордерах, у квітниках, в сусідстві з трояндами або на задньому плані, її висаджують у вазонах, деякі сорти лілії дуже добре виглядають у групах.
Значення імені Лілія

Звичайно, що жіноче ім’я #Лілія походить від гарної декоративної #квітки з такою же назвою. Існують різні #рослини з назвою «лілія»: водяна лілія, жовта лілія, лілійник. Вони всі різні, але однаково прекрасні й ніжні. Тому і ім’я несе в собі таку ж ніжність і шик.
Кажуть, що у перекладі з латині Лілія - це «біла квітка.» Ім'я розповсюджено в різних країнах у різних інтерпретаціях. Лілію можна також називати: Ліля, Ліліана, Лія, Ліліан, Лілі.
Ніжна та тендітна, зовнішньо спокійна та розважлива. Але не обманюйте себе, бо саме Лілії – вперті й тиранічні. Такі жінки маніпулюють своєю уявною слабкістю і безпорадністю. Має не стійкий настрій, який змінюється без усілякої причини. Важко пристосуватися до характеру такої капризної жінки, але і це можливо.
Важко повірити, що такі характеристики імені Лілії мають щось спільне з такими гарними квітками, якими прикрашають не тільки сади, а й банкети і весільні букети.
Рослина коровяк (коров’як)
#Квіти

Повертаємося ми вчора з родиною увечері з прогулянки: розмовляємо, сміємося… аж раптом я не тільки замовкла, а й зупинилася. Дивлюся, а поруч із тротуаром виросло те то дерево, не то #рослина: схоже на квітку, але таке величезне! Мутант якийсь! Підійшли ближче: гарненькі жовті квіточки, цвітіння яких вже майже скінчилося,а увесь «мутант» схожий на свічку.
Мій зріст – 165 см. Наче і не маленька, але поруч з цією квіточкою я відчула себе крихіткою. Мене так зацікавив розмір #рослини, що я змусила чоловіка стати поруч з нею, щоб порівняти. Виявилося, що чоловік (186 см.) трішечки вище ніж рослина. Тобто квіточка ця вимахала до 180-183 см.! Звичайно, що коли я потрапила на простори Інтернету, то намагалася знайти цю диво «манюню». От і знайшла. Це рослина з не дуже шляхетною назвою – «коров’як». Їх існує багато різновидів і підвидів. Який з них саме та квіточка, що трапилася мені, - я не знаю, тому не стану вас вводити в оману. Знаю, що є вид лікарського коров’яка (не можу не посміхатися від такої назви). До речі, ще цю рослину називають «ведмеже вухо» або «царський скіпетр», як на мене, то такі назви більш приємніші для такої квітки – гіганта.
А ви бачили колись таку "манюню"?
Як та чим прикрасити клумбу.
#Квіти
Сьогодні ми з Вами будемо озеленяти клумби. Давайте подивимося на фотографії нижче. Ось у нас є дві #клумби: одна у формі квадрата, а друга у формі квітки. Насипаємо родючий грунт, розрівнюємо його, а якщо при цьому попадається сміття та листя, то прибираємо, травинки висмикуємо. Тепер починаючи від центру поступово висаджуємо рослини все ближче й ближче ближче до краю. У центрі ми посадимо найвищі рослини, причому багаторічники або дворічники. Це можуть бути строкаті #хости, ажурні #папороті або розлогі #півонії. Ми посадимо їх на відстані не менше 50 см один від одного, щоб ці пишні #рослини не заважали один одному й не закривали один одного від глядача. Потім, далі від центру і ближче до краю можна посадити на вибір: айстри, алиссум, #маргаритки, тагетес або #чорнобривці, бегонію, антуріум, #петунію. Між цими квітами зменшуємо відстань до 15-20 см. Ще ближче висадимо малі рослини: #примулу, віолу, незабудку або барвінок, що стелеться по землі.
Прийшов час купити насіння овочів.

Скоро можна буде висаджувати в грунт #насіння #буряка, #огірків, капусти, томатів. Ми посадили в ящички насіння #томата і вже є трохи #розсади. Ви можете побачити її на першому фото. Вона ще не висока, повинна трошки підрости. А от насіння капусти, огірків і буряка будемо безпосередньо в землю #сіяти. Капусту й огірки ми висіваємо зазвичай в лунки, а для буряка робимо борозенку і туди висіваємо насіння.
Цього року ми будемо висівати в лунки томат "Президент", огірки "Фенікс" та "Примус F1".
А в борозенки будемо висівати буряк "Бордо 237" та буряк "Єгипетський плескатий".
#ФотоНасіння
#Рослини
#Город

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).