#рослини

s.m.b.wall.wall

2015-08-31 20:01
Сьогодні я хочу показати Вам прекрасні квітучі кімнатні #рослини , які були представлені на #виставці в Харкові. Пахучі аромати зводили з розуму людей, що проходили повз цих квітів.
Не секрет, що розкриті #бутони квітів створюють атмосферу свята всюди, де б вони не були й загострюють #почуття людей. Подивіться на фотографії нижче та пориньте в атмосферу прекрасного. Нехай у Вас завжди буде гарний настрій, не дивлячись на ....Читати більше
13
1
2015-08-27 23:33
Хіба можна уявити клумбу без квітів? Дуже в цьому сумніваюся. Адже саме #квіти – найголовніша прикраса будь-якого саду чи присадибної ділянки. Петунії, піони, айстри, декоративні соняшники, флокси, хости, дельфініуми, розмарин, примули, георгіни, хризантеми, тюльпани, троянди, лілії, клематіси, іриси, лаванда… Всі можливі #квітиДляКлумби й не перерахувати. Їх надзвичайно багато, вони прекрасно компонуються й доповнюють один одного, завжди ....Читати більше
8
5
2015-08-13 12:52
#Канни - це вихідці з Америки - багаторічні трав'янисті невибагливі #рослини сімейства #Каннові (Cannaceae).
Їх батьківщиною є Америка, тому вони дуже поширені в Південній Америці, Індії. Лише в XVI столітті канни з'явилися у Європі. В роду Каннові близько 50 різних видів. Більшість з них теплолюбні та зимівлю не переносять, хоча цвітуть у наших краях до самих заморозків.
Всі канни можна розподілити на три #групи , які розрізняються за термінами ....Читати більше
13
0
2015-07-29 23:46
Помилуйтеся в середині спекотного літа красою цих сонячних квітів, які піднімають настрій завдяки своєму надзвичайно насиченому #жовтому #кольору .
Їх мила та ласкава теплота й спокійне сяйво, немов розливаються навколо, нагадуючи промені сонця.
Витончені високі #стебла та яскраві голівки #суцвіть зустрічають нас поруч з будинком, біля під'їзду або у дворі, де вони прикривають непоказний паркан.
12
0
2015-07-13 22:50
Сьогодні я хочу показати кілька фотографій із зображенням ще одного чудового представника сімейства #Айстрові , всіма нами улюбленої #рослини - космеї. Ця рослина прибула до нас із теплої Мексики, - саме там батьківщина космеї. Не дивно, що назва рослини походить від слова kosmeo, що у перекладі означає "прикраса".
Я з дитинства запам'ятала ці яскраві "зірочки", що прикрашають в #літні місяці клумби біля будинків, дитячих ....Читати більше
11
2

© 2010 - 2024. Всі права захищено.