Школа та діти

Через тиждень відновиться навчальний процес. Діти знову підуть до школи після зимових канікул. У мене назріло питання до батьків: чи батьки займаються своїми дітьми в плані навчання? Я вважаю, що однієї школи (тобто одних учителів не достатньо). Батьки повинні регулярно перевіряти домашні завдання дітей, допомагати вчити вірші, розв'язувати приклади, задачі і т.д.
Чи багато таких сімей у нас в Україні, які достатньо часу приділяють дітям?

#діти #батьки #навчання
+1

Comments 3

  • yusha yusha (2015-01-17 17:23:17) #
    Відповідаю вам, як представник такої родини))). В мене діти, учні початкових класів. Де які завдання досі виконують на чернетку. Допомагаємо їм з вивченням та розумінням нових тем. До послуг репетитора не звертаємось, бо скажімо, у такому предметі, як англійська, цілком вистачає моїх власних пізнань, та часу на дітей.
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-01-22 11:15:33) #
    всё зависит от вашего ребёнка (желания учиться) и от вашего уровня подготовки. В последних двух классах сына пришлось обратиться к репетитору и по англ.яз и по математике. т.к. ЗНО нужно сдавать. Все остальные классы мы учились самостоятельно (со мной :)) ). Но в таком обучении есть и свои плюсы и минусы.
  • Lana Lana (2015-02-15 16:09:29) #
    Питання, чи займаються батьки дітьми в плані навчання, риторичне. Так здається мені. Звісно, тою чи іншою мірою займаються, але чи є з того користь. Ообисто я маю дві педагогічні освіти, знаю англійську мову і можу своїй дитині допомогти в плані навчання. З математикою не дружу, тому в нас є репетитор. На жаль, часу робити всі уроки з сином разом не маю, але на мій контроль, пітдримку і кваліфіковану допомогу він може розраховувати.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).