LesiaD

LesiaD
Images
Friends (15)
Followers (8)
Діти та магазини

Раніше не звертала уваги на те, що зовсім юні дітки самостійно ходять до магазину, щоб придбати: хліб, сірники, цукор, сіль і т.д. На перший погляд дитям (яких я бачила) років 5-7. Мені здається, наприклад, що в такому віці рано відпускати дітей до магазинів. По-перше, можуть продавці обманути. По-друге, дитина буде йти по вулиці з пакетами і не одним, і не маленькими. Хто що думаю про це?
Правила дорожнього руху і діти

Із трьох років я почала вчити своїх дітей правилам дорожнього руху. Розповідала їм при світлофори, про пішохідні переходи, про автотранспорт. Гадаю, що правильно вибрали віковий період.
Так, коли гуляємо з дітьми, то діти вже самі знають де і коли можна переходити вулицю. А ваші дітки знають елементарні правила дорожнього руху?
Школа та діти

Через тиждень відновиться навчальний процес. Діти знову підуть до школи після зимових канікул. У мене назріло питання до батьків: чи батьки займаються своїми дітьми в плані навчання? Я вважаю, що однієї школи (тобто одних учителів не достатньо). Батьки повинні регулярно перевіряти домашні завдання дітей, допомагати вчити вірші, розв'язувати приклади, задачі і т.д.
Чи багато таких сімей у нас в Україні, які достатньо часу приділяють дітям?

#діти #батьки #навчання
Мультфільм для всієї сім'ї

#мультфільм #свято

Новорічні та різдвяні вечори не обійдуться без перегляду святкових фільмів чи мультфільмів. Сьогодні уся наша сім'я (я, чоловік, син та донька) переглядали мультик "Крижане серце". Дана картина знята по мотивам відомої казки "Снігова королева" Ганса Крістіана Андерсена. Якість зображення на великій висоті; український переклад милозвучний; сюжетний і трагічний, і комічний, і щасливий. У мультфільмі присутні чудові пісні. Раджу всім подивитись даний мультфільм.
#НоворічнаЯлинка вогниками сяє. Вся сім'я свято зустрічає.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).