andter435

andter435
Images
Friends (1)
Followers (5)
Вчора на ніч подивився фільм "Бійцівський клуб". Фільм старий, та я до цього ще не бачив. Просто шукав по рейтингу та по відгукам що б подивитись. Натрапив на цю картину. Відгуки були прямо як про шедевр якийсь. Але я щось суті цього фільму не вловив. Може хтось пояснить мені, чому так багато людей в такому захваті від цього фільму? Єдине, що мені сподобалось це гра акторів, а в сюжет я чогось не в'їхав.
Сьогодні в моєму рідному місті Луганськ чудова зимня погода. На вулиці сніг але тепло, яскраво сяє Сонце. Відчуття весни у повітрі, але всі ці враження псують віддалені гарматні постріли, які не дають серцю та душі покою. Навіщо це все? Коли вже це мине і ми будемо знову жити під мирним небом? Я не хочу і не буду обговорювати тут політику, адже я впевнений, що значна більшість людей, незважаючи звідки вони, з України, ЛНР чи ДНР хотіли би, щоб увесь цей жах скоріше закінчився.
В мене є маленький синочок Сашко. Навіть дуже маленький, ще й місяця нема. Всі знають, як маленькі дітки іноді плачуть і буває важко їх заспокоїти. Сьогодні я відкрив для себе новий спосіб вирішення цієї проблеми. Я ходив по кімнаті, гойдаючи на руках сина, який плакав та ніяк не хотів спати. У кутку стояв жінкин фітбол, хто не знає, це така велика гумова гімнастична куля. Я сів на нього і став легенько підстрибувати з малюком на руках. Він відразу ж заспокоївся, через 5 хвилин він вже спав. Протягом дня я ще два раза пробував цей метод - діє! Тепер завжди так буду робити, не знаю чому, але на малюка ці гойдання діють дуже заспокійливо. А хто ще як діє в таких ситуаціях?

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).