Поділюся трохи спостереженням щодо того, як працює моя інтуїція.


#Інтуїція це, чи ні, але.... Дуже часто так буває, що хочу назвати незнайому людину якимсь конкретним ім'ям. І дуже часто я #вгадую її #імя!

А ще іноді буває так, що ім'я, з яким я засоціювала людину, зовсім "не "її", як на мене. І я відчайдушно борюся з собою, контролюю себе, роблю паузу перед тим, як назвати людину по-імені. Але як тільки стається якась ситуація, де контроль не встиг побороти мою підкорку - з моїх вуст зіскакує "моє внутрішнє" ім'я людини. Незручно виходить. Але я завше попереджаю таких людей, що вони у мене асоціюються з іншим іменем і нехай не ображаються, якщо я десь колись "страчу".

В дитинстві часто такі випадки бували - я #ВгадувалаІмена дівчат та хлопців. А потім я стала просліджувати - безпомилково бачу Лєн, Серьож. І якщо вони не Лєни або не Серьожі - то вже їх недоработка. Чи їх батьків! ;) :)

Майже #БезпомилковоВгадую Тетян, Лєн. А ще майже безпомилково вгадую чоловіків-Водоліїв та жінок-Козерогів. Зараз ще добре ідентифікую дітей-Владиславів.

З самих яскравих прикладів - вперше таке сталось на роботі. Стажерка на ім'я Аня біла явною Лєною. Мої "стратки" вона терпіла, дякую їй велике. ) Але коли 15 років потому я випадково зустріла її чоловіка на іншій роботі (взнала його по двум співпадінням - рідкісній фамілії та виду його бізнесу), то спитала... Правильно! "Як там Лєна?". І він поправив мене "Аня". Думав, що я забулася її ім'я за стільки років. А я ж не забулася. Просто назвала те, яке їй пасує! )

Рік тому нам встановлював бойлер майстер на ім'я Саша. Але я його вперто називала Серьожею. Бо хоч вбийте мене, а він - Серьожа! Не могла позбавитись від цієї мани, а він, добряк такий, поблажливо вибачав мене кожного разу, коли я його "обзивала" Сергієм.

Нещодавно була у швачки, і поки вона дострочувала на машинці шовчик, я її роздивилась та вирішила, що вона - Лєна! І що ви думаєте? На її візитці красувалось саме це ім'я! Я їй сказала про те, взявши на себе сміливість запевнити, що вона живе в повній гармонії зі своїм ім'ям. Бо недарма ж в у мене з'являються такі відчуття! Вона була дуже рада. І я - теж.

Поспілкувавшись колись в електричці з двома хлопцями, між мною та одним із них спалахнуло таке явне несприйняття одне одного. Спитала у другого - а він не Водолій часом? Той підтвердив - так, Водолій. (Поясню - Лев і Водолій - це повні протилежності, серед всіх знаків зодіаку неможливо знайти більш протилежних!! А я таки Лев!)

А чи у вас бувають такі інтуїтивні відчуття-передчуття імен, знаків гороскопу, якихось інших прикольчиків? ) Давайте ділитися своїми незвичними схильностями, це так цікаво!!! ))))

Comments 14

 • kykana kykana (2015-08-27 23:15:48) #
  Лев? Коли Днюху святкувати будемо? Пропустили, да?
  • Baska Baska (2015-08-28 02:26:48) #
   Ну ти дайош! Я тут накатала статтю про йынтуйыцыйууу, а ти вичитала про ДР! ))))
 • Baska Baska (2015-08-28 02:26:37) #
  Ну ти дайош! Я тут накатала статтю про йынтуйыцыйууу, а ти вичитала про ДР! ))))
 • lorkin lorkin (2015-08-28 10:03:39) #
  Вгадати Лєну або Сірьожу - раз плюнути)))
  Шо не рожа, то Сірожа - це ж з народної творчості, а вона, як відомо, не на пустому місці з"являється)))
  Як дєвочка - то Лєночка... Із пісні слів не викинеш)))
  • Baska Baska (2015-08-29 22:56:18) #
   Як ви мене посмішили! )))) Дякую, прикольно підмітили! Правда, щось пісеньку про Лєночку я щось не чула. Де хоч пошукати, не підкажете? ))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-08-31 12:10:28) #
   И я хотела так о Серёжах написать, только произношение - серожа. Ну так эти имена очень распространённые для детей, родившихся в 70-80 годах. Ничего удивительного. А я страдают на плохую память на имена. Прямо катастрофа какая-то с этим. Цифры могу запомнить до 10 подряд с одного раза, а вот с именами проблемка.
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-08-28 23:34:21) #
  Ой, часто таке буває, що хочеш людину назвати зовсім іншим ім'ям - ну не підходить їй її)) Але щоб вгадати, то наврят.
  • Baska Baska (2015-08-29 23:29:48) #
   Що, ніколи не вдавалося, Танюш, чи ти просто, може, не помічала того? ) буде тепер тобі з чого заморочитись на дозвіллі! )
 • Baska Baska (2015-08-29 22:53:29) #
  Що, ніколи не вдавалося, Танюш, чи ти просто, може, не помічала того? ) буде тепер тобі з чого заморочитись на дозвіллі! )
 • Olena1235 Olena1235 (2015-09-08 13:14:58) #
  У мене точно таке буває тільки щодо професій.
  Іноді вдається вгадати.
  • Baska Baska (2015-09-10 14:01:07) #
   ))))))) тож таки щось йэсть! )))
 • OberynMartell OberynMartell (2015-10-23 12:48:09) #
  Ох, так значить є ще крім мене люди с такими причудами :D Коли навчався у ВНЗ, в моїй группі була дівчина на ім'я Катя, але мені постійно хотілося звати її Мариною. Навіть не знаю, от гляну на неї і бачу Марину. Старався стримувати себе, як міг ))
  • Baska Baska (2015-10-23 22:38:52) #
   ага, тільки серед чоловіків мабуть ви такий один, а серед жінок мабуть я така одна. )))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).