Зелень на зиму

Через засушливе літо у мене на дачі не вродило нічого з зелені: зелена цибулька була смішно малесенькою, кріп, склалося враження, сходив уже з зонтиками (знаю, що правильно парасольки, але воно щось зовсім не звучить), а петрушка взагалі відмовилася вилазити з землі. Але осінь порадувала дощами - і городина кинулася в ріст. Тому час запасатися на зиму.

Сьогодні я заморожувала петрушку. Для цього її потрібно лише гарно помити, порізати та розфасувати по пакетиках. В пакетик можна класти порцію на один раз або на більше - це вже як вам буде зручніше. До речі, моя мама взагалі заморожує петрушку цілими гілочками, а вже потім заморожену нарізає - теж непоганий варіант.

А от кріп найзручніше розфасовувати по баночках, таких, що закручуються металевими кришками. А потім просто пошкрябав ложкою і насипав необхідну кількість. З петрушкою, на жаль, такий фокус не проходить(

Ось так - зовсім не багато роботи, а зимою по-літньому ароматний супчик порадує усю родину)

#ЗеленьНаЗиму #ПетрушкаНаЗиму
+1

Comments 4

 • Tanysha Tanysha (2015-10-29 14:20:38) #
  Я теж завжди заморожую домашню зелень зі свого города. Тільки я це роблю у пластикових коробочках. Раніше теж заморожувала у пакетиках, але це не дуже зручно, як на мене. Хоча зараз зелень можна купити свіжу і взимку, але того свіжого аромату в неї не має.
  • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-29 17:22:42) #
   У мене петрушка чомусь злипається, тому вибрала пакетики. А от з кріпцем якраз все добре виходить. І так, зимова зелень взагалі ніяка.
 • Username Username (2015-10-29 14:46:17) #
  Раніше, перед заморожуванням я також різала, але якось гостювала у свекрухи і вона показала свій спосіб. Просто миє зелень, обсушує, обриває крупне листя і фасує його по пакетам. Коли виймає для використання, то безпосередньо в пакеті його розминає ще замороженим. Фасує маленькими порціями, щоб одразу використати. Тепер це стало і моїм способом заморозки.
  • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-29 17:23:10) #
   Щось схоже на спосіб моєї мами)

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).