Краса на підвіконні: як розмалювати квітковий горщик

#Рукоділля
#АкриловіФарби
#КвітковийГорщик

Нещодавно я пересаджувала грошове дерево, що росте в мене на роботі. Крім того дерево було обрізане і декілька пагонів поставили у воду щоб вони пустили коріння. Вирішила, що одну таку рослинку заведу у себе вдома. Але щоб грошове дерево притягувало гроші в дім, висаджувати його потрібно не просто так, а зі спеціальним ритуалом. І перша частина ритуалу — квітковий горщик має бути зеленого кольору. Помандрувала до магазину. Пластикові не хотіла категорично, зелений квітковий горщик коштував 50 гривень, звичайний коричневий — 15 гривень. Вирішила купити звичайний і пофарбувати його вдома.
Весь процес зайняв у мене більше тижня. Акрилові фарби використовувала самі звичайні, які продаються у канцелярському магазині. Спочатку квітковий горщик я пофарбувала білою акриловою фарбою. Фарбувати білим необхідно для того, щоб колір був яскравим, якщо фарбувати відразу по коричневому зелений колір буде темним і брудним. Наступного дня, коли біла фарба гарно висохла, пофарбувала зеленим. Потім темно-зеленою фарбою намалювали гілочки і листячко, а жовтою — квіточки. Тією ж темно зеленою фарбою намалювала візерунки на підставці.
За технологією необхідно було цей виріб покрити прозорим акриловим лаком. Вдома його не було, а купляти пляшечку заради однієї роботи не хотілось. То ж квітковий горщик я покрила звичайним лаком для деревини, який знайшла у підвалі. Він висихав п'ять днів, трішки додав жовтизни до первісного яскраво-зеленого кольору. Але в цілому своєю роботою я задоволена і планую розмалювати ще декілька квіткових горщиків.

Comments 8

 • Evangelina Evangelina (2015-06-02 12:46:50) #
  А у Вас дійсно дуже гарно получилося. Візьму собі на замітку вашу ідею, бо іноді деякі горщики буваю такі скучні або надто дорогі :(
 • Flower Flower (2015-06-02 20:43:55) #
  Дуже стильний горщик вийшов. У магазині такого немає точно) А найбільше сподобалися квіточки і той самий яскравий зелений колір. Гадаю, було б не так соковито, якби не лак для деревини. Тільки цікаво, як фарби з лаком поведуть себе, коли порами просочиться волога?
  • Medvedica Medvedica (2015-06-02 23:20:19) #
   Я лаком горщик всередині теж покрила. Волога не повинна пройти.
   • Flower Flower (2015-06-04 19:28:11) #
    О. це добре. Гарненький такий! Хотілося б, щоб таким і залишався :)
 • ailyinaaa ailyinaaa (2015-06-04 13:22:27) #
  Якби не дочитала вашу історію до кінця , то ніколи б не здогадалася, що це пластиковий горщик покритий лаком і фарбою . З вигляду він дуже схожий на керамічний або глиняний горщик. Підбірка горщиків для моїх квіточок це ціла проблема і не завжди можна знайти відповідний за кольором і формою . А тут можна і самому намалювати візерунок і підібрати колір.
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-06-04 13:35:06) #
  Дуже гарно)) Такого точно ні у кого більш нема)
 • RISHA RISHA (2015-06-05 13:41:47) #
  Найбільш стійкі керамічні горщики - покриті глазур'ю і запечені в спеціальних печах. Лак не врятує . Але функцію в ритуалі виконає :) А я простіше зробила - обмотала шовковим шпагатом горщик . Витки слід класти щільно один до одного. Бажано попередньо наклеївши на поверхню двосторонній скотч ( тонкий) .
 • Olly Olly (2015-06-09 14:45:18) #
  Дуже стильний і неповторний горщик у Вас вийшов. Варби ще можно закріплювати звичайним безкольоровим лаком для нігтів, якщо площа виробу не дуже велика. Вироби тоді мають особливий блиск, я так роблю з гіпловим статуеткамі, які розфарбовує дитина.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).