Рукоділля

Images
Followers (37)
Поробка до дня осені. Черв’яки/гусениці з каштанів

Незабаром у дитячих садках відбудеться свято осені. Пропоную вам найпростішу поробку до цього святкування. У композиції з каштанів два черв’яка (дівчинка та хлопчик) на листячку.
Знадобляться #каштани приблизно однакового розміру, сірники, засушене #листя, картон, клей ПВА, лак для нігтів, нитки для в’язання.
Каштани потрібно продірявити з двох боків за допомогою шила. В отвори вставити сірники (без голівки). Таким чином нанизати на сірники необхідну кількість каштанів, як намисто, - тулуб. В останній каштан вставити сірник для голови. Голову розмалювати (очі, рот, волосся) лаком для нігтів. Для черв’яка-дівчинки, потрібно продірявити дірочки на голові і вставити туди порізані нитки.
Основу робимо з сухого листя: до картону приклеїти листя, дати висохнути під пресом і обрізати картон за формою листя. Черв’яків можна просто розмістити на підготовленій основі з листя. #Поробка готова.
Рвані джинси своїми руками

Варто було лише прочитати тут про моду на рвані джинси, як одні з моїх найулюбленіших штанів просто тріснули на коліні. Шкода було неймовірно, але чого довго хвилюватися через таке? Тому я вирішила все-таки врятувати річ, а заодно й зробити її зі стандартної модною)

Отже, для того, щоб зробити рвані джинси в домашніх умовах нам знадобляться манікюрні ножиці (або канцелярський ніж), пінцет та пемза. А щоб намітити майбутні дірки, зручно використовувати простий олівець чи крейду, та я діяла по натхненню і нічого попередньо не малювала.

Ножицями робимо горизонтальні надрізи у задуманих місцях, а пінцетом витягуємо вертикальні сині нитки. В результаті отримуємо симпатичну дірку, злегка закриту білими ниточками. Тепер за допомогою пемзи витираємо її краї, щоб надати завершеності та натурального вигляду. На все про все пішло близько години. Ну а далі джинси просто потрібно випрати.

Бідні штані! Аби вони знали, що я буду над ними так знущатися, то, напевне, передумали б рватися)

#Рукоділля #Джинси #СвоїмиРуками
Світлофор своїми руками. Поробки в освітні організації

В усіх освітніх установи (дитячі садочки, школи тощо) восени проходять два масштабні свята: «день правил дорожнього руху» та «свято осені». Звичайно, що вихователі і вчителі напружують батьків необхідністю зробити #поробки. Ось я вам s пропоную поробку «світлофор» на свято «правила дорожнього руху». Робити цей світлофор доволі легко. Необхідно: будь-яка коробка, яка своєю формою нагадує світлофор (в моєму випадку – коробка з під машинки на управлянні); залишки шпалер; кольоровий папір; клей; ножиці; стійка фарба; скотч.
Потрібно симетрично відміряти циркулем місця для червоного, жовтого та зеленого світла, які потрібно вирізати з кольорового паперу. Наш задум був таким: якщо існує чотири сторони у світлофора, то потрібно продемонструвати усі кольори світла. Саме тому на одному боці світлофора представлене кружальце лише червоного світла, а інші два – чорне. І так далі. А на четвертому боці ми зробили усі кольори одночасно.
Спочатку ми обклеїли звичайну коробку залишками шпалер. Закріпили клеєм та скетчем. Потім позначили місця різнокольорового світла. Далі зробили піддашок над верхнім світлом на кожній стороні. А потім фарбували коричневим лаком разів шість (дуже рідкий лак). А у кінці приклеїли червоні, жовті, зелені і чорні кружальця на боки світлофора. Крім того, ми зафіксували мотузку зверху світлофора для того, щоб його можна було повісити.
І як вам поробка? Мій син був у захваті так само, як і інші діти у садку.
Сумка своїми руками. Сумка для дівчинки гачком

#Рукоділля

Пропоную вам один з моїх найбільш улюблених опуклих візерунків – квіточки, і модель сумочки для дівчинки з цим візерунком.
Для в’язання такої моделі, я обрала нитки – залишки. Ширина і висота готової сумки – 20 х 20 см. Довжина ручки сумки – 74 см. (від сумки до плеча - 37 см). За схемою (фото 9) довжину можна обрати любу і я обрала 6 квіточок. Пров’язала першу смужку з квітів, а кожну наступну смужку по візерунку прив’язувала до попередньої. Таким чином і у висоту у мене вийшло 6 квіточок. Тильну сторону сумки я зв’язала за кольором лиця стовпчиками з одним накидом (фото 7). Далі я зшила сторони дна лиця сумки і вивороту. Край сумки я обв’язала рюшем: стовпчик з одним накидом, у кожну петлю – 3 стовпчика. Заховала усі залишені, під час роботи, хвостики нитки.
Ручку для сумки я в’язала стовпчиками без накидів у повну довжину – 74 см. різними кольорами. Далі я відпарила деталі ( #сумка і ручка) праскою через мокру тканину. На останок, я пришила ручку до самої сумки.
Цю сумочку я зв’язала просто так для донечки моєї приятельки. Надіюся, що маленькій модниці сумочка сподобається, тим паче, що це сюрприз.
Сумка своїми руками. Сумка для хлопчика
#Рукоділля

Ви ходите зі своїм малюком на дитячий майданчик? І тягнете туди багатенько різних іграшок? Повірте, що вашому малюку сподобається самостійно носити декілька своїх іграшок у сумці, як дорослий. Пропоную вам хлопчачу сумку для всіляких дрібничок зв’язану гачком.
Необхідні нитки хлопчачих кольорів або просто темні нитки. Я обрала сіро-зелені з практичних міркувань, але можна обрати будь які кольори. Набираємо ланцюжок повітряних петель 18 см. і в’яжемо по колу 2 ряди стовпчиками без накидів, додаючи на поворотах додаткові три петлі. Далі ми продовжуємо в'язати по колу, але вже стовпчиками з одним накидом, на поворотах не додаючи петель. Таким чином ми в’яжемо 18 см. (сумка квадратної форми). Не відриваючи нитки, робимо ручку для сумки: з боків сумки *повертаємо назад роботу і в’яжемо 18 стовпчиків з одним накидом. Повторюємо в’язання кожного ряду з «*». Ручку потрібно поміряти за зростом дитини. У представленій мною сумці довжина ручки – 72 см. Далі ми прив’язуємо кінець ручки до іншого боку сумки і одразу ж починаємо в'язати кришку для сумки. Кришку можна зробити різної форми та довжини. Я обрала закруглену форму кришки: на потрібній довжині у кожному ряді (починала і закінчувала ряд) скорочувала кількість стовбців на 2-3 стовпця. За бажанням можна обробити/обв’язати краї сумки стовпчиками без накидів. Обов’язково, по закінченню роботи, пропарити сумку праскою через мокру тканину.
А на додачу можна пришити аплікацію, яку я приготувала заздалегідь http://betaproject.net/rukodillya/wall-i10355.h... Мій син просто поведений на машинках, особливо на поліцейських, тому, хоча за кольорами аплікація не дуже підходить до сумки, вибір щодо аплікації був однозначним.
Дівчата, якщо ви (не дай Бог) захворіли і змушенні цілими днями проводити у ліжку, то в’язання – саме те, що розважить у цей час.
Кишенька для мобільного.

Чоловік сказав, що йому потрібен якийсь #МішечокДляМобільного, щоб причепити його в робочій машині на панель та тримати #МобільнийТелефон у ньому, а не в кишені сорочки.
Купувати спеціально якийсь мішечок не хотілось: і через гроші, і через самолюбство. Бо я ж таки щось та вмію зробити своїми ручками.
З чого ж його зробити, ще не маючи в квартирі складу із клаптиків на кшталт "може колись знадобляться"? Пару днів я буксувала, а потім сяйнуло: а #СтаріДжинси? Ось тільки їх я і складую наразі! Все сподіваюсь, що колись дам їхнім вцілілим, та таки достатньо великим та добротним, залишкам друге життя. )
Отож, взялась за справу. Провела ревізію, та вибрала чудовий варіант: #джинси із подвійними задніми кишенями. Внутрішня #кишенька, що поменше, ідеально підходила для втілення в життя моєї ідеї!
Вирізала по шву. А задню частину кишеньки зробила трохи виступаючою над передньою. Десь на 1 см. - саме стільки залишалось вільної тканини (далі йшов серйозний шовчик).
Для збереження форми придумала приєднати до заднього "хлястика" порожній стержень від гелевої ручки. Приметала його до хлястика із вивороту, а щоб не випадав - на кінцях пробила його голкою та прошила тою ж ниткою.
Далі сплела петлю для гвіздочка. Таку, як на штори роблю завше. Без гачка, без якихось допоміжних засобів. Пальцями. Дуже швидко і просто. Відступаю від кінця нитки скількись, щоб його потім можна було вставити у голку та пришити. Роблю такий собі вузлик, а через його незатягнуту петлю протягую другу петельку, третю протягую крізь другу, четверту - крізь третю... Виглядає плетиво так само, як шов "косичка" при вишиванні. Залишаю нитку, щоб із другого кінця петлю пришити. Ото й усе.
#Петля пришита до середини "хлястика" моєї кишеньки. Тепер останній штрих - обметала боковушки хлястика та обметала ще раз його верх.
Далі мене поперло - хотілось зробити якусь вишивку - чи то сердечко, чи то машину або м'яч, але чоловік зупинив, сказавши, що йому треба #нейтральна кишенька. Без прикрас. Що ж, іншим разом не буду йому хвастатись проміжним варіантом, а відразу покажу готовий, і буде він прикрашений так, як я схочу! )))
Аплікація. Поліцейська машинка гачком
#рукоділля #плетіння

Пропоную вам плетену гачком аплікацію поліцейської машинки для хлопчачих речей. Розміри: довжина – 11 см., висота – 8 см., діаметр коліс – 3 см. Звичайно, що можна пропорційно пристосувати розміри: збільшити або зменшити. Кольори ниток: білий, синій, червоний, жовтий, чорний, блакитний або бежевий (імітація скла).
Спочатку потрібно зв’язати диски машини, потім – шини (обв’язати диски). Корпус авто повністю в’яжеться стовпчиками без накиду. Після виконання всієї роботи потрібно сховати хвостики ниток і пропарити через мокру тканину праскою усі деталі. Вишити білими нитками для в’язання (погано в мене це виходить) назву авто і пришити колеса.
А для чого я вив’язала таку машинку, розповім і покажу пізніше.
Валяння з шерсті. Кошенятко. Іграшка
#Рукоділля #СухеВаляння

Про захоплення валянням своєї сестрички я вже розповідала тут http://betaproject.net/tatiana_bezsonova/wall-i... де продемонструвала її другу зваляну річ – песика «Рено». Той песик відправився до нашої мами у вигляді подарунку і сестра засумувала. От і зваляла вона іншого «вихованця». Познайомтеся, це – новонароджене кошенятко. Як і песик, кошеня звалене тим самим методом із залишків спеціальної шерсті. Взагалі, #ВалянняЗшерсті – дуже модне та практичне хобі, а у декого – бізнес. Для сухого #валяння необхідні декілька речей: спеціальна голка, поролонова губка/мочалка і #шерсть для валяння. І звичайно - натхнення.
Вам теж хочеться полоскотати кошеняті животика?
Блискучі сережки чи кліпси

Щоб зробити такі #сережки, треба підготувати:
- блискучі намистини різних форм та, можливо, кольорів;
- маленькі металеві розділювачі;
- трохи бісеру;
- піни-булавки та "гвіздки";
- середнього розміру ланцюжок;
- кліпси або швензи;
- інструменти для роботи.

Від'єднати від ланцюжку відрізок бажаної довжини. Нанизати на гвіздок спочатку розділювач, потім намистинку та бісерину (за бажанням). Відступити близько 8 мм. та "відкусити" решту піну за допомогою кусачок. Зробити "вушко". Таким способом обробити усі намистини та розкласти заготівки біля ланцюжку в бажаному порядку. Обережно зібрати конструкцію (як на фото) та приєднати швензи.

#Рукоділля
Чохол для телефона. Пляжний аксесуар для смартфонів, фаблетів та планшетів

Ви любите слухати музику у навушниках з телефону? Якщо так, то яким чином ви це робите на природі чи пляжі? Задаю це питання, бо стикнулася з такою незручністю, як неможливість слухати музику з телефону, бо його нікуди покласти. Тим паче, що розміри мого фаблету не маленькі (164х85,4х9 мм.) і в якусь кишеньку його не покладеш.
От мучилася я, мучилася і вирішила зробити свій #відпочинок біля водоймів більш комфортним. Я сплела гачком для свого улюбленого фаблету #чохол. Такий чохол підійде не тільки для смартфонів і фаблетів, а також і для планшетів.
Отже, виміряла я свій #телефон. Підібрала нитки. Сплела дно для чохлу з більш міцних ниток стовпчиками з одним накидом по колу трохи ширше ніж розміри телефону. Далі перейшла на основний візерунок, схему якого я вже використовувала http://betaproject.net/rukodillya/wall-i9415.ht... Закінчити плести основний візерунок потрібно трохи вище, ніж висота телефону. Далі я по краю зробила рюш: стовпчик з одним накидом (3 рази в одну петлю). Далі я сплела мотузку для чохла, щоб вішати телефон на шию. Мотузка повинна бути на 10 см. довша, ніж потрібна довжина у готовому вигляді, бо краї мотузки ми вшиємо у середину чохла. Після закінчення плетіння мотузки, деталі потрібно попрати за необхідності та відпарити праскою, щоб зафіксувати форму. І на кінець, вшити у середину чохла краї мотузки (вручну або на машинці).
Ось, тепер я зможу спокійно відпочивати на пляжах з музикою.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).