Ліфти… київські ліфти

#Київ

Приблизно з 2004 року Україну заполонили ліфти торгової марки «Отіс», які прийшли до нас з Америки. Ще у середині ХІХ столітті Еліш Грейвс О́тіс – американський винахідник представив свої винаходи – сучасні ліфти у Нью-Йорку. Хоча перші моделі ліфтів – підйомні апарати наші пращури використовували ще до нашої ери (ІІІ ст. до н.е.).
Повертаючись до українських ліфтів від «Отіс», хочеться сказати не про їх історію чи можливості, а про людське моральне юродство, котре з визнаної світом торговельної марки, зробило посміховисько. Подивіться на фото… на них зображено стан ліфта, якому лише 7 років і знаходиться він у престижному столичному районі – Оболонь. Кажуть, що риба гниє з голови. І я так вважаю. Доки ми харкаємо собі під ноги на вулиці та псуємо і знищуємо все, чим користуємося самі і до чого торкаємося, доти немає нам чим пишатися. І не маємо ми гідного майбутнього. На жаль.
+1

Comments 5

 • kykana kykana (2015-10-11 11:50:22) #
  беее, а як йти сходами в нас ще гірше, але ліфт трохи кращий чим на фото... в нас рекламою завісили все, ну і ремонт зробили
 • Innella Innella (2015-10-12 11:07:46) #
  Да уж..... Неужели так скучно ехать те несчастные считанные секунды, что надо срочно искать, чем занять руки и недалёкий умишко?! Плюс ещё, наверное, стадный инстинкт - "кто-то нацарапал - и я оставлю свою отметину". Кошмар, так убить лифт всего за 7 лет!!!!! Так ладно ещё рисовать на стенах, хоть какое-то проявление фантазии, и при желании можно чем-то оттереть маркер или что это. Но царапать зачем??? Брать и тупо царапать краску!
  Вот зацепили меня эти фото!)))
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-12 18:43:53) #
   Иннуся, а видела бы ты подъезд! Это ужас! Рыгачки, а не подъезд. И так практически в каждом доме, где нет охраны. Что за люди.... А они ещё бьют себя в грудь и гордятся своей "столичностью".
 • Tan4ik_tes Tan4ik_tes (2015-10-17 19:30:55) #
  Це просто жах! Чи люди не розуміють, що їм там жити і бачити це кожен день, чи їм так подобається... Я б за таке на місці руки відривала!
  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-10-18 17:17:26) #
   А я бы голову... Все равно в таких головах ничего умного нет

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).