#Київ

s.m.b.wall.wall

2015-10-27 15:06
Той, хто читав мої попередні статті, той знає, що я неодноразово вже описувала стан столичних лікарень різних спрямувань та різних районів Києва. І хоча усі вони відрізняються чимось, але стан їх однаково занедбаний та жахливий. Ви гадали, що у столиці Мінохоронздоров'я на більш розвинутому рівні працює? Запевняю вас, що це не так. Але про це можна дізнатися тільки порівнюючи.
Так от, фото, яке я зробила у ....Читати більше
12
6
2015-10-21 10:44
Незалежно від того, в якому районі Києва ви проживаєте, до вузьких спеціалістів все одно направляють до спеціалізованих лікувальних закладів. Звичайно, що якщо у дитини звичайне захворювання, надати допомогу і отримати консультацію можна і при районних поліклініках. Я ж мову веду про такі, наприклад, захворювання, як патологія різних органів, обстеження, хірургічне втручанні та ....Читати більше
21
4
2015-10-10 21:01
Приблизно з 2004 року Україну заполонили ліфти торгової марки «Отіс», які прийшли до нас з Америки. Ще у середині ХІХ столітті Еліш Грейвс О́тіс – американський винахідник представив свої винаходи – сучасні ліфти у Нью-Йорку. Хоча перші моделі ліфтів – підйомні апарати наші пращури використовували ще до нашої ери (ІІІ ст. до н.е.).
Повертаючись до українських ліфтів від «Отіс», хочеться сказати не про їх історію чи можливості, а ....Читати більше
7
5
2015-08-30 13:23
Серпень в Цюріху видався незвичайно спекотним місяцем: стовпчик термометра, вже з ранку показував 35 °. Ось, ми і вирішили провести суботній день не в біготні по музеях, а десь на природі. Зовсім випадково вибрали фітнес центр, який був розташований поблизу від цюріхського аеропорту - в містечкі Клотен.
Це, аж ніяк не елітний спорткомлекс, а звичайний і абсолютно доступний центр ....Читати більше
19
5
2015-08-22 11:03
Лугано - столиця щвейцарського кантону Тичино, що розташований на березі Луганського озера, є одним з найвродливіших міст, не тільки швейцарської конфедерації - confoederatio helvetica, а і Європи. Багато в чому архітектура цього міста нагадує Київ і Львів. Слова про тишу і благодать цілком відповідають характеристиці життя у цьому благодатному краї.
Словосполучення "місто сонця" вигадала не я, а відомий творець першої соціальної утопії ....Читати більше
15
8

© 2010 - 2023. Всі права захищено.