Гонки по бездоріжжю: парад машин в центрі міста.

#ГонкиПоБездоріжжю
#Відпочинок
#АктивнийВідпочинок

Гуляли ми з дитиною парком, вирішили піти на центральну площу, провідати на роботі нашого татка (у мене чотириденний робочий тиждень, тож я в п’ятницю вільна). А на площі – купа машин, різної форми, квадрацикли, купа людей ходять туди-сюди. Виявилось, що в нашому місті проходить якийсь чемпіонат з гонок по бездоріжжю. Машини виїжджають з центральної площі, а далі по маршруту по селах – полях – лісах – болотах. Дуже багато молоді, дітям дозволили полазити всередині незвичних машин. Прогулялись серед цієї техніки і аж самій захотілось покататись по бездоріжжю в такій машинці -)

Comments 3

  • tatiana_bezsonova tatiana_bezsonova (2015-06-25 14:58:02) #
    Захватывающее зрелище! Люблю гонки.
  • sashaplo sashaplo (2015-06-26 16:03:43) #
    Я хотів би теж прийняти участь в таких змаганнях по бездоріжжю. Це мій най улюблений вид спорту. В мене е квадроцикл моделі Suzuki KingQuad 750 LT-A750XP. Якщо хто знае де будуть наступні змагання прошу написати у відгуках.
  • Marimjana Marimjana (2015-07-06 08:19:50) #
    Ще змалечку ходили на стадіон - дивитись Спідвей. Зараз вночі періодично чую, як ревуть та захлинаються на старті потужні двигуни - гасають по прямій ділянці у нас на районі о третій-п"ятій ранку.Гонки на мотиках зараз не викликають дитячого захвату, бо бачу ЩО може бути із мотоциклістом. На них так і кажуть - тимчасові жителі Землі. Проте гонки як видовище полюбляю) Довелось у Відні бачити початок змагань маленьких машинок, щось по типу Жучків VW - ото було видовище!!!! З величезного стадіону рушає різнокольоровий потік крихіток....

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).