2015-01-05 23:26

Щастя в котиках!

Взагалі я люблю собак, але змушена визнати: щастя таки в котиках. Я не замислювалася над цим, доки в мене був один кіт, але щойно в мене з’явився другий, я це зрозуміла. Чому саме котики? – Це філософи тваринного світу. Вони вражать своїм спокоєм і почуттям власної гідності. Ніхто, крім котів, не вміє робити капості з таким незворушним і поважним виглядом. Вони вміють красномовно показати своє незадоволення двоногими істотами, які вважають себе їхніми хазяями. Нарешті, вони м’які, пухнасті і просто кумедні. Чи є в природі більш цікаві створіння? Хіба що єноти.
7

Коментарі 4

  • 2015-01-06 23:44
    о, привіііт, тобі, сестричка по розуму )))) зі мною така ж нісенітниця...обожнюю собацюр, великих, службових, розумних...а коли бачу гарні фотки коотиків, прям аж можу пустити сльозу з умиління...
  • 2015-01-06 23:56
    Котики - це наше все.))
  • 2015-01-10 21:42
    Розповідь моєї бабусі. 
    Котів я не ображала, але і в будинку раніше не тримала. Сусідка подарувала кошеня. 
    У січні побачила телепередачу про кішок, де говорилося, ніби вони мають потужний заряд енергії, знімають втому, нервову напругу і благотворно діють на людину. Я перестала ганяти кішку з ліжка. Отримавши "вільну", вона стала моєю тінню: спить у кріслі, поруч з моїм ліжком. Варто мені сісти - встрибує до мене на коліна. Ляжу - негайно укладається при мені. 
    Через кілька днів я відчула приплив сил, встала на ноги, пішли тяжкі думки. Перестав боліти шлунок, я наважилася навіть з певною обережністю порушувати дієту. Останнім часом кішка вкладається мені на ноги. Тепер у мене не опухають коліна і мазі стоять без вживання.
    • 2015-01-10 21:49
      Вірю: кішка лікує моїй матері мігрені. А у мене коти замість знеболювального, коли в мене болять суглоби.

© 2010 - 2024. Всі права захищено.