2015-04-07 18:07

Всесвітній день здоров’я відмічаємо сьогодні

Активний відпочинок та фізичні вправи являються вірними супутниками цього міжнародного свята. Його історія налічує 65 років. Кожного року Всесвітня організація охорони здоров’я задає тему, під лозунгом якої будуть проводитись спортивні заходи та акції. Цьогорічна тема - «Безпека харчових продуктів». Актуально, нагально та, навіть, злободенно, я би сказав. Тому що зараз дуже часто зустрічаються випадки отруєння неякісними продуктами.
В учбових закладах у цей день завжди проводяться тематичні уроки. Пам’ятаю, у нас замість частини уроків були завжди якісь спортивні змагання. Але я їх не дуже любив, бо мені бігати та стрибати було не зовсім до вподоби. =)
А як у вас пройшов день здоров’я?
11

Коментарі 3

  • 2015-04-07 19:14
    Цікава тема - "Безпека харчових продуктів". У сучасному світі майже нереально знайти продукт, що не містить харчових добавок. І більшістьз них не є корисними. 
    Інша справа - ГМО. Тут люди діляться на "за" і "проти". Хоча в Україні, все ж таки, на мою думку, проти :) 
    Певне клеймо ГМО у наших співвітчизників асоціюється з чимось дуже шкідливим. Налпіки "без ГМО" можна тепер зустріти ледь чи не на будь-якому продукті. І така наліпка навпаки робить йго в наших очах винятково натуральним. Але насправді така наліпка часто нічого не означає. Варто читати склад. Але не кожен читатиме склад, докопуючись до одного інгрендієнту, яких може опинитись, наприклад, "модифікованим крохмалем", що ми можемо побачити майже в кожному продукті. Ніхто ж не буде прямо писати на упаковці, що продукт містить генно модифіковані об'єкти :) 
    Але є й ті, хто не бачать в них нічого загрозливого, а навпаки стверджують, що лише дозволить збільшити обсяги виробництва, захистити сільськогогосподарську продукцію від хвороб.  
    Цікаво, а як ви ставитесь до генно модифікованих продуктів?
  • 2015-04-07 20:53
    Для мене це точно актуально та злободенно. Сьогодні вночі якраз відправила доньку до інфекційної лікарні - вона отруїлася харчовими продуктами! Увечері вона в найближчому магазині купила котлети, вирішила їх посмажити та з'їсти. Мені зовсім не хотілося їсти ці котлети, я їх навіть не спробувала. Ну а ближче до ночі почалося .... 
    Таким чином сьогодні я частину дня провела в лікарні та в дорозі до неї, бо добиратися туди дуже далеко.  
    Сподіваюся, що в усіх школах сьогодні провели лекції дітям й вони тепер не захочуть купувати магазинні котлети. Треба ще лекції провести усім директорам магазинів, а також продавцям.
  • 2015-04-13 15:40
    Хочу від теми "Безпека харчових продуктів" повернутися до теми спорту, бо вважаю її теж дуже важливою, а саме щодо питання прищеплення любові до спорту у дітей. Я вже перебуваючи дорослою людиною розумію, що в мене багато проблем зі здоров'ям пов'язані саме з тим, що у школі не дуже переймалися розвитком фізичної культури у дітей, та й батьки не завжди розуміють її необхідність (мої думали, що я квола, й мені не можна займатись спортом). Зараз я не можу пробігти й 2 хвилин, а якщо себе пересилю, то зазвичай це може закінчитися непритомністю. Почала ходити до спортзалу та відвідувати заняття з фітнесу. Перший раз було дуже погано, хотіла навіть піти, але тренер зупинив та сказав, що з часом стане легше, так і сталось. І я розумію, що зараз набагато краще себе почуваю. Ось і думаю, що не у дорослому віці слід починати собою займатися, а закладати фундамент здоров'я ще у дитинстві, й цьому мають сприяти крім батьків школа й різні державні програми.

Наступний запис

2015-04-06 16:12

За тиждень до Великодня

8
0

© 2010 - 2024. Всі права захищено.