Dunkelheit

Dunkelheit
Images
Friends (30)
Followers (1)
Шлях до мрії, який залишився нездоланим в юнацькі роки
#Відпочинок
#Творчість
#Музика
Певно в кожної людини були під час періоду юності, у шкільні годи, наприклад, якісь не дуже значущі, але на той час вагомі бажання.
Щодо мене, то в мене було бажання навчитись грати на бас-гітарі та створити гурт, який би грав музику у стилі Black/Death чи Doom Metal. Намагався навчитись спочатку на звичайній, бо у друга було таких в достатку, але пальці у мене ніяк не хотіли правильно затискати струни, тому я подумав, що може вийде на бас-гітарі, там струн менше, та вони товстіші, але відсутність зайвих грошей на придбання цього інструменту поховала і цю ідею. Взагалі я був у шкільні годи під враженням від важкої тому, то ж припало мені на думку, що можна не вчитись грати на інструментах взагалі, а просто бути вокалістом. Але на репетиціях у друзів, куди я ходив, було кому співати, то ж і тут якось не склалось. Та й соромився я трохи, чесно кажучи, впевненості не вистачало.)
Я на тому тижні вперше заспівав у караоке в барі, до речі, але я був у такому стані, коли сором’язливість відступає на 10-й план. Та й співали ми з товаришем дуетом. =)
А зараз я слухаю ту ж саму музику, але того бажання вже немає. Певне на все свій час. Хоча хто знає, може ще випаде нагода, яка стане стимулом до появи жаги навчитись грати на бас-гітарі, адже життя таке непередбачуване.))
Христос Воскрес!
#Великдень
#Паска
#Свято
#ЦерковіСвята
Вітаю усіх гостей моєї сторінки з цим великим церковним святом! Писати історичну довідку про його походження, особливості та суть я не буду, це і так всім чудово відомо. Хочу побажати просто щастя, любові, миру у наших оселях! Сьогодні чудова погода, взагалі гарний настрій, хоча я погано спав. Ну то таке, бабуся от в гості приїде, сімейне свято, як воно має бути. Скоро поїду її забирати, бо їй вже тяжко ходити, її до нас можна тільки на таксі привезти.
Одним словом, всім добра! Незважаючи ні на що, треба жити далі, та посміхатись... і все буде добре для кожного з нас!
Переддень Великодня
#Паска
#Великдень
#ЦерковніСвята
Ну що, завтра свято, усі паски напекли? У всіх є вдома замаринований шашлик? Святити паски до церкви плануєте йти? Погода радує, у нас +21 сьогодні, яскраво світить сонце, калюжі потроху висихають. Мама напекла пасок, до церкви правда в ніч святити ми їх не ходимо, якось так в нас ця традиція не започаткувалась.)
Чесно кажучи, в нас на сусідній вулиці батюшка живе, а неподалік тут храм, де він працює, то я як бачу його чорний та білий мерседеси, мені щось відпадає усяке бажання йти до нього паски святити. Корупція в наш час, то болюча тема, але що поробиш, поки що ми далеко від її викорінення.
Але незважаючи ні на що, попереду свято, тож будемо святкувати, а не думати про негативні явища в суспільстві. Тим більш, що в понеділок майже у всіх вихідний, то ж можна собі дозволити гульнути. До речі, у моїх російських замовників вихідного чомусь немає. Не надала їм держава відпочити три дні на Паску.))
Мінлива та непередбачувана весняна погода
#Весна
#Сонце
#Сніг
#Град
У нас сьогодні протягом дня декілька разів ясне сонце змінювалось похмурістю. Невідомо звідки брались ті чорні хмари, але вони миттєво затягували небо, та йшов град чи сніг. І от сиджу я працюю, періодично поглядаю у вікно, бо моє робоче місце біля вікна, і бачу ясне сонце, чисте небо, весна і гарно. Відвернувся, трохи попрацював, і вже темно, похмуро та сиплеться #сніжок. Десь 5 хвилин і все кудись зникло, знову ясна погода, ніби й не було нічого. І так от разів зо три здається протягом дня.
Мабуть це вже останнє дихання зими, бо на #Великдень щось синоптики до +19 спрогнозували. Подивимось, що за погода буде завтра.))
Доміно у кожному дворі
#НастільньніІгри
#Доміно
Я тут зараз надибав он-лайн доміно в інтернеті, та згадались мені часи моєї роботи у теплових мережах. Взагалі, мені здається, що у цю грають усі комунальні підприємства, заводи та виробництва. У нас усі, крім начальника дільниці, забивали козла. Я теж приймав активну участь, мене навчили тактики ведення бою та як правильно закривати рибу.
А влітку то ж така «гарна» пора, коли по всіх дворах у мікрорайонах чути стукання костей та нецензурні вислови. За пляшкою пива чи вина мужики роблять свою вірну справу. У таких компаніях мені бувати не доводилось, та воно й на краще, я вважаю.))
Звісно, гра в інтернеті не замінить отої живої веселої обстановки, та й правила там якісь незвичні. Навчив мене грати у доміно дідусь, я от зараз навіть дістав набір, що лежить в мене вдома, та с подивом побачив, що я їх трохи розфарбував у дитинстві. =)
А у вас на роботі чи у дворі чути стукіт доміношок?
Всесвітній день здоров’я відмічаємо сьогодні
#ДеньЗдоровья
#Відпочинок
Активний відпочинок та фізичні вправи являються вірними супутниками цього міжнародного свята. Його історія налічує 65 років. Кожного року Всесвітня організація охорони здоров’я задає тему, під лозунгом якої будуть проводитись спортивні заходи та акції. Цьогорічна тема - «Безпека харчових продуктів». Актуально, нагально та, навіть, злободенно, я би сказав. Тому що зараз дуже часто зустрічаються випадки отруєння неякісними продуктами.
В учбових закладах у цей день завжди проводяться тематичні уроки. Пам’ятаю, у нас замість частини уроків були завжди якісь спортивні змагання. Але я їх не дуже любив, бо мені бігати та стрибати було не зовсім до вподоби. =)
А як у вас пройшов день здоров’я?
За тиждень до Великодня

#ВербнаНеділя
#ЦерковніСвята

Всім давно відомо, що за тиждень до Паски народ святкує Вербну Неділю. В цей день оселю прикрашають освяченими гілочками верби. З давніх часів до сьогодення збереглось багато традицій, пов’язаних з цим святом. В цей день гарний привід зібратись всією великою родиною, запросити кумів, сусідів, та відзначити прихід весни, поділитись роздумами щодо життя, обсудити план святкування Великодня, та багато ще чого.
Нажаль, я в суботу знову потрапив до нічного клубу, тому Вербна Неділя пройшла для мене не помітно. Я спав та страждав від печії. Звісно, це не дуже добре, але так вже трапилось.
А як у вас пройшло свято? Чи ходили до церкви, чи запрошували гостей?
#Іграшки
Діалог, що мав місце в одній з тем про іграшки, надихнув мене сфотографувати усі присутні в домі мякі іграшки, та поділитися ними з суспільством. Останнє придбання, про яке я писав, - біла нерпа. Вона прикольна та дуже мила. Я її посадив біля комп’ютера, щоби вона допомагала мені працювати. =)
Пінгвінчика, наприклад, років 20 тому назад знайшов мій дідусь на вулиці, то ж він для мене як пам’ять про діда. Ще в нас є символ цього року, гарненький баранчик, але куплений він був десь років 6-7 назад. Тигру більше 15 років.))
Стоять вони собі роками, періодично змінюючи місце дислокації, а час пливе, життя проходить. Якось так.)
#Весна
#Погода
Якось в цьому році весна нестабільно починається, кінець березня ознаменувався різким температурним перепадом від +19 до +1 буквально за добу. А ще на вихідних був дуже сильний вітер, а коли в нас випав #сніг  я в загалі був немало здивований. Я ж уже попрятав увесь зимовий одяг, приготувався зустрічати літо, а воно ба як... весна підманула, підвела.))
Нажаль, в мене був такий настрій не надто веселий, то ж я не фотографував березневий сніг. Вчора весь день йшов проливний #дощ, тож від снігу нічого не лишилось. Я от думаю, чи буде можливість покрутити великодній #шашлик... бо #свято в цьому році трохи ранувато.)
Такі справи. =)
#ДеньСміху
#Свято
Доброго дня усім. Я тут пропав трохи з певних причин, нічого не писав, але ось здається все стало на свої місця. Сьогодні день, коли серед люду популярні розіграші, жарти та якісь веселі приколи. Незважаючи на хмарну погоду, є десь таке віддалене відлуння якогось позитиву. У школі пам’ятаю були популярні жарти про розв’язаний шнурок та білу спину. Хоча звичайно, бувало всяке, могли і водою облити з пляшки або жбурнути поліетиленовий пакет, наповнений нею. Чи інші вироби, які теж були у моді на той час. =)
Взагалі, жарти - то є добре, але якщо вони добрі, веселі та не несуть шкоди здоров’ю.
А вас сьогодні хтось розіграв? Може на роботі чи рідні вдома.))

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).