#сніг

s.m.b.wall.wall

2015-04-09 22:51
У нас сьогодні протягом дня декілька разів ясне сонце змінювалось похмурістю. Невідомо звідки брались ті чорні хмари, але вони миттєво затягували небо, та йшов град чи сніг. І от сиджу я працюю, періодично поглядаю у вікно, бо моє робоче місце біля вікна, і бачу ясне сонце, чисте небо, весна і гарно. Відвернувся, трохи попрацював, і вже темно, похмуро та сиплеться #сніжок . Десь 5 хвилин і все ....Читати більше
7
3
2015-04-05 22:18
Поїздка в #село
На вулиці #весна , а отже починається той час, коли потрібно їздити до села і щось робити на городі. Мій «найулюбленіший» час!
Правда, цього разу від роботи врятувала погода – сонце і #сніг змінювали один одного щопівгодини, вітер не давав вийти з хати, тому усі вихідні я просиділа на припічку в компанії з старезним ведмедем, книжкою та чашкою кави в руках. Знаєте, а мені подобається так «працювати»)
А ще цього разу особливо порадувала сама ....Читати більше
4
26
2015-04-03 10:11
Здрастє ...опа, Новий рік! На вулиці знову мете, а метеорологи не дають ніякої надії на покращення погоди і навіть не намагаються обманути нас, обіцяючи тепло і сонечко. Тому вирішила звернутися до народних прикмет — може хоч там є що доброго.
Так от, з давніх часів в народі квітень називають переплітнем, оскільки він переплітає зиму з літом. Ну що ж, зиму бачимо, тепер є підстава чекати на літо)
Дощі на початку квітня вважалися гарною ....Читати більше
1
13
2015-04-02 12:16
Якось в цьому році весна нестабільно починається, кінець березня ознаменувався різким температурним перепадом від +19 до +1 буквально за добу. А ще на вихідних був дуже сильний вітер, а коли в нас випав #сніг  я в загалі був немало здивований. Я ж уже попрятав увесь зимовий одяг, приготувався зустрічати літо, а воно ба як... весна підманула, підвела.))
Нажаль, в мене був такий настрій не надто веселий, то ж я не фотографував березневий сніг. ....Читати більше
1
3
2015-04-01 08:47
Весна різна і примхлива. Вона як дівчина, сьогодні у неї поганий настрій і вранці випав сніг. І здається, що цілу вічність сніг не тане. Але ми сподіваємося і віримо, що завтра сонечко вийде , зігріє землю, зелені маленькі листочки, і травичка. Це останній сніг минулої зими. І ось вона-весна, така юна і красива! І одразу віриться, що все погане позаду, а попереду все найпрекрасніше! Я люблю весну ....Читати більше
5
5

© 2010 - 2022. Всі права захищено.