#Свято

s.m.b.wall.wall

2015-08-14 23:30
Зі святом Вас, дорогі мешканці Бетапроджект. Сьогодні медовий спас. Прийнято святити мед. Як Ви думаєте, чому? Тому що на Русі саме в цей час року збирали мед. Ось і нам цього року сусід викачав баночку свіжого меду (різнотрав'я). Вже й освятили в храмі.
З сьогоднішнього дня починається Успенський піст. Якраз для тих, хто постить, мед буде джерелом сил та енергії на весь день. До речі, мед можна не тільки ....Читати більше
12
8
2015-06-30 01:05
От і знову настав той день.... День, який приходить строго щороку і без зайвих запитань додає нам…гммм…досвіду. Він не ховається як злодій, не стає для нас чимось неочікуваним, а навпаки - зухвало красується червоним кольором в календарі.
Ще донедавна його прихід зовсім нас не насторожував, але рік за роком ми вже не чекаємо цього дня з таким нетерпінням. Найчастіше сприймаємо його як належне і без зайвих емоцій.
Та як би не було ....Читати більше
15
22
2015-04-23 22:20
Сьогодні відкрила сторінку на ФБ, де проходить конкурс малюнків, а там запис — сьогодні всесвітній день книги. Особисто я дуже люблю читати. У моїх батьків була величезна бібліотека, було багато книжок. Я пам'ятаю, що книжку було неможливо купити, а можна було виміняти на макулатуру. Батьки збирали газети і журнали, які передплачували ,а потім тягнули їх до пункту прийому макулатури і міняли на книги. Мама любила ....Читати більше
7
2
2015-04-21 19:53
В понеділок у моєї донечки був день народження. Їй виповнилось сім років. Здається, що вона тільки народилась, а вже закінчує перший клас.
Вже другий рік я святкую її день народження в дитячому центрі з купою дітлахів і аніматорами. Бо вважаю, що посиденьки з родичами дитині не цікаві. А тут її привітали улюблені герої Клодин (з мультика Монстер Хай) і справжнісінький страшенний вампір (для повноти атмосфери свята)
7
9
2015-04-16 21:50
Рівно п'ять років тому з'явилася на світ наша сім'я. Зараз нас уже троє))) Думаю, це найважливіше досягнення першого п'ятиріччя ;-)
Добре посиділи, так тепло і радісно. Смажили шашлик (в мультиварці) ... Класно!
П.С. Так Забігалася сьогодні, що на прогулянку з малим вийшла в різних туфлях. Добре, що недалеко пішла))) Чоловік, як Попелюшці, туфлі приносив потім :-) Ось такий от ....Читати більше
15
19

© 2010 - 2024. Всі права захищено.