#Шашлик

s.m.b.wall.wall

2015-08-30 14:28
Слово «барбекю» не прижилося у наших краях, частіше всього ми можемо його почути в американських фільмах. Однак процесом приготування страв на жарі вугілля чи дров, що саме й означає барбекю, ми користуємося не рідше, а той частіше, жителів Америки. Адже ж усі люблять шашлики?))
От і ми з друзями вирішили влаштувати собі барбекю-вечірку. А щоб сильно не заморочуватись приготуванням їжі вибрали декілька найпростіших рецептів.
По-перше, це, ....Читати більше
19
5
2015-05-11 23:46
Як завжди, #відпочинок залишає позитивні враження та гарні емоції, отримуєш масу нових знайомств і декілька зайвих кілограмів)))) Знову ж таки не обійшлося без гітари, #шашлик |у (хоч і без мангалу), ну і стомлених туристів, котрі знайдуть собі пристанище будь-де:) А ще дивовижна #природа постійно дарує несподіванки. Цього разу вона підкинула (в прямому смислі) нам «царівну-лягушку» та фотогенічного жучка. До вашої уваги наші ....Читати більше
8
9
2015-05-11 23:38
В селі завжди є робота. Але іноді, коли працювати зовсім не хочеться, єдиним способом заманити людей на город стає обіцянка приготувати в кінці вечора смачний шашлик) Так-так, така корислива у нас сімейка)
Так що напишу вам рецепт шашлику, який завжди спрацьовує. Отже беремо:
- 1,5 кг м’яса;
- 3 середніх цибулини;
- сіль;
18
13
2015-05-01 22:14
Ну от і розпочався останній місяць календарної весни. Сьогоднішній #веснянийВідпочинок у мене пройшов просто чудово. Стартували ми з прогулянки по місту, годували з рук голубів, стрибали на батуті, каталися на машинках, нюхали запашні тюльпани, вибирали найкращі повітряні кульки, куштували смачну піцу (фото не встигла зробити, бо дуже швидко ми її з’їли), а ще милувалися собачками та вперше побачили поні. Для сина цей день був ....Читати більше
14
13

© 2010 - 2024. Всі права захищено.