#традиція

s.m.b.wall.wall

2015-03-09 17:42
Ну що, шановні, в нас сьогодні вже +12 було вдень, #сонечко ярко світило, пташки співали, #погода просто чудова! Грязюка попідсихала, калюжі щезли, правда багато сміття виявилось, яке всю зиму собі під снігом лежало і чудово себе почувало.)
В найближчий час усі працівники комунальних служб, закладів освіти,школярі та студенти будуть збиратись на суботники, на #прибирання . Я не впевнений звісно, але вважаю, що ця #традиція закріпилась надовго в ....Читати більше
0
2
2015-02-15 13:45
Коли мені зняли гіпс, на нозі залишився #шрам від останньої нещасливої пригоди. Місяць я розходжував ногу і вона стала як нова. В мене був деякий #страх сідати на #велосипед , але я себе пересилив і знову почав кататися. Пройшло два роки, вся родина боялася, щоб ця моя #традиція не повторилася і я знову не зламав собі щось. Слава Богу все обійшлося!=)
Я підріс, почав займатися баскетолом. Наша шкільна #команда була найкращою в місті.
Пройшло 5 років ....Читати більше
1
2
2015-02-14 16:58
Продовжу нещасливу історію свого дитиства) Зламавши ногу в перший раз, пролежавши 3 тижні в гіпсу, мені нарешті його зняли. Почався реабілітаційний період. Ми з родиною поїхали до санаторію у Святогрськ (тоді ще Слов`яногірськ). На всіх фото з того періоду я був з еластичним бинтом на коліні. Через декілька місяців нога повністю відновилася і я знову почав кататися на велосипеді, бігати, грати у футбол)
Пройшов рік, все було добре, ....Читати більше
5
0
2015-01-07 23:54
З дитинства пам'ятаю, що бабуся завжди казала: "На свято працювати не можна!" Не можна, то не можна, і не працювала. А ось зараз у мене з цим проблеми. Чомусь, як раз у свята, приходить натхнення. Ось і сьогодні. Давно вже була у мене ідея на рахунок багатошарових бантиків. Думала-думала, і ось сьогодні найшло. Як кажуть "руки зачесалися", мусила робити.
Виправдовуюся тим, що у деяких людей немає вихідних у свято, і вони ....Читати більше
5
4

© 2010 - 2022. Всі права захищено.