Fresh7

s.m.b.wall.wall

2015-01-12 11:37
Як захистити весняний #урожай полуниці
Навесні все квітне та радує око. Та прилітають #шкідники і все псують. Наприклад, жук-бронзовик, або, як його називають в народі - «Оленка волохата», винищує врожай не тільки вишень, абрикос, а й полуниці. Шкідник виїдає цвіт, серцевину квітки. І все, #полуниця пропала, шкода навіть не утвореного плоду.
Як же боротися з Оленкою, щоб не шкодити своєму здоров'ю і не застосовувати «хімію»?
Є декілька перевірених способів:
3
2
2015-01-11 21:04
Чарівна #виделка )
Ніхто не міг і уявити, що колись наше харчування буде контролювати звичайний #столовийПрилад . Цифрова виделка, створена компанією Hapilabs для контролю споживаної їжі: швидкості, ваги, частоти споживання. При порушенні норм харчування спалахує червоний індикатор, вбудований в "розумний" агрегат. А якщо будете швидко їсти, що суперечить правилам правильного харчування, виделка буде вібрувати, сповіщаючи Вас, що треба зменшити обороти:)
9
0
2015-01-10 21:27
Бамбукова #подушка
Виявляється, існують подушки з унікальним бамбуковим наповнювачем, який перевершує за своїми властивостями і натуральні і синтетичні наповнювачі.
Матеріал володіє антибактеріальною дією, завдяки чому, в подушках ніколи не заведуться клопи, кліщі та інша живність, яка живе в пухо-пір'яних виробах. Такі подушки не накопичують пил, не провокують алергію, можна рекомендувати навіть астматикам. Виріб об'ємний, приймає анатомічну форму голови і ....Читати більше
9
0
2015-01-09 20:16
Сьогодні дізналася, що #гліцерин - дуже ефективний #косметичнийЗасіб , який зволожує шкіру. Препарат можна застосовувати як у чистому вигляді, так і як складовий інгредієнт для приготування косметики в домашніх умовах.
Гліцерин не тільки добре зволожує, але і розгладжує зморшки, лікує і захищає шкіру.
А гліцерин з вітаміном Е, взагалі надає омолоджуючу дію, так як #вітамінЕ - основний компонент анти-вікових масок і кремів.
Рецепт диво-маски:
Змішати гліцерин і ....Читати більше
8
0
2015-01-08 22:23
#Кіт - унікальна #тварина
Якщо уважно спостерігати за котом, то можна уникнути багатьох неприємностей. Кіт має чутливі нерви, першим відчуває небезпеку: пожежу, землетрус та інший негатив. Купуючи житло, візьміть з собою кота, він точно підкаже, яка енергетика переважає в будинку.
Також, коти наділені лікувальними властивостями. І це доведено. Диво! Чи не правда?
Білі коти - найкорисніші.
Руді - максимально випромінюють позитивну енергію.
Сірі і чорні - ....Читати більше
8
0
2015-01-06 18:59
#Різдво - одне з головних православних свят у році. В народі кажуть: «На Різдво і сонце грає».
Свято приходить тихої, морозної ночі в годину опівнічної служби в храмі. У цю радісну ніч навіть зірки сяють особливо яскраво. Все навколо, і Небо, і Земля славлять Різдво Христове - Народження Ісуса Христа, Сина Божого.
Різдво - свято радості і єднання людських душ. Так давайте забудемо всі образи і сварки, незгоди і негаразди. Давайте ....Читати більше
7
1
2015-01-05 20:18
Який #шоколад корисніший?
Дуже люблю молочний шоколад, іноді, для різноманітності, полюбляю білий. Але існує думка, що чорний шоколад набагато корисніший.
Чим? і Чому?
У чорному шоколаді міститься 60-70% какао-бобів, а якщо він ще й гіркий, то взагалі 80-87%. А какао, як відомо, підвищує в організмі кількість ендорфінів, які зміцнюють #імунітет і нервову систему. Підвищення гормонів радості, сприяє поліпшенню настрою і бадьорому стану. #ЕфірніМасла очищають ....Читати більше
8
0
2015-01-04 19:59
Зовсім недавно стали популярні #баттери - це #твердіМасла , які призначені для догляду за тілом, шкірою і волоссям. #Косметика нового покоління відрізняється винятковою натуральністю.
Вирішила розібратися сама, чому ж хвалені баттери краще звичайних рідких масел?
Виявляється, тверді масла зберігають свою твердість при кімнатній температурі. Вміщають більше рослинних речовин, ніж звичайні рідкі масла. Застосовують баттери як у звичайному, природньому вигляді, ....Читати більше
4
0
2015-01-02 21:39
Вибираючи #подарунки до новорічних свят, виявила унікальний #конструктор . Цією іграшкою можна здивувати не тільки дітей нового покоління, але і дорослих.
Унікальність полягає в тому, що LaserPegs - перший в світі конструктор зі світлодіодами. Незвичайна #іграшка майбутнього оригінальна і продумана у всьому: від яскраво-подарункової упаковки і до космічно-незвичайного світіння сконструйованих фігур.
Для дитини дуже корисний і цікавий. Як подарунок, взагалі ....Читати більше
8
0
2015-01-01 12:32
Наша #НоворічнаЯлинка в рідному місті. #НовийРік порадував сніжком та відповідною погодою.
5
0

© 2010 - 2024. Всі права захищено.