2015-02-19 21:57
Нещодавно зайшла в Єву придбати фарбу для волосся. Собі, сестрі, мамі, бабусі, тітки. Вибір величезний. Вибрала рідним палет, а нам з сестрою гарін'єр. Вже пофарбувалися і всі задоволені. Фото фарб додаю. Ще й акції порадували. Мінус 65% на другу фарбу.
31

Коментарі 10

  • 2015-02-19 23:11
    Я вже оминаю усіляки акціі на краски для волосся. Рік тому в одному магазині придбала собі фарбу, гарн'єр колор сенсейшн, за акцією - скидка майже 40% від вартості. В принципі, в цьому магазині постійно щось розпродують, але знаючи, що скидку зазвичай роблять на вже непридатний товар, ретельно оглянула цю фарбу. Зовні упаковка була ціла, в середні усе теж ціле, не підробка - штрихкод такий, як треба. І дата не перемальована. Ну взяла я..Ой, як я пожалкувала! Відразу скажу, до цього користувалась тільки фарбою гарн'єр і проблем ніколи не було. А в той раз...ТІльки нанесла краску - шкіра голови почала пекти, чесатись. А волосся після цього стало жахливе. Воно в мене і так тонке від природе, а це зовсім біда стала. Його ніби в двічі меньше стало. Перші декілька місяців вилазило більше звичайного, постійно голова чесалась.Стільки відновлючих масок робила. Рік десь взагалі не фарбувалась. Потім, вже на день нарождення, влітку, взяла фарбу, також гарн'єр колор сенсейшн, в Ватсоні, і все добре. Що то таке було, я так і не зрозуміла.
  • 2015-02-20 10:03
    Приобретаю краску только Палет в Ватсоне или Космо. Мой любимый рыжий ограничен в выборе.
    • 2015-02-20 11:46
      Все хорошо) По акции, все живы и здоровы
  • 2015-02-20 13:33
    Обожаю магазин Ева и замечательные акции и скидки ) Пойду завтра куплю краску если на неё акция , я покупаю всегда краску Гарниер, скажите там на вторую краску идёт скидка ?
    • 2015-02-20 16:54
      Да 65% на вторую упаковку. Но это было неделю или полторы назад, мы уже покрасились даже) Посмотрите на сайте. У них часто на выходные такая акция на краски
      • 2015-02-24 17:11
        Я опоздала уже на краски скидок нет ( Но зато на 23 февраля подобрала мужу подарки по акции -65% )))
        • 2015-02-25 13:50
          Сегодня разместила отзыв о купленной краске, будет интересно, посмотрите.
  • 2015-02-20 20:57
    Після того, як 2 роки назад пофарбувалася в брудно-жовто-зелений колір, який не могли ні зафарбувати, ні змити в жодному салоні і довелось з ним ходити, поки не відросло нове волосся, мені дуже подобається мій НАТУРАЛЬНИЙ колір)) Ну їх, ці експерименти))
    • 2015-02-20 21:02
      Я така теж була. Змили чимось за 10 хвилин. Але волосся було жахливе(((
      • 2015-02-20 21:07
        Тоді Вам ще повезло) Моя краса не змивалася... а від спроб думала, що лиса залишусь. Єдиним виходом стало тонування раз в тиждень і лише певною фарбою (інші просто відразу змивалися, перукарі в шоці були) протягом цілого року, поки волосся не відросло і його можна було зістригти.

Наступний запис

2015-02-19 21:48

Як приготувати мідії

5
5

© 2010 - 2026. Всі права захищено.