Lonely18

Lonely18
Images
Followers (6)
Пройшов #НовийРік , а спогади якось від нього не самі кращі. Бачиш, що багато людей в Україні не розуміє і навіть не намагається зрозуміти , які зараз тяжкі часи ідуть для деяких родин, сімей чи просто окремих людей. Просили, як людей, не пускати ті самі #феєрверки, петарди. Декотрим людям, які прийшли зі сходу , неприємно чути ці звуки, а саме асоціації , які викликають вони - це як ті ж самі залпи #Граду. Після чого вони механічно , тупо шукають укриття, не розуміючи того, що це салют, просто ще не адаптовані. А наш народ, я надіюсь не більша частина, поступає як бидло, ходить з петардами , пускає #салюти. Невже так тяжко зекономити гроші і пустити їх в інше русло? Цікава ця річ "солідарність" і моральні принципи. Чомусь здавалось що це найвища нагорода - володіти ними і бути "людиною", але як виявляється, цінності - у кожного свої.
Привіт всім, хотів поділитись з вами історією, яка сталась буквально вчора десь по обіді. Значить потрібно було мені з'їздити по справам в інший мікрорайон. І от, підходить маршрутне таксі, я захожу , їду 1-2 зупинки. #Шофер кожну зупинку комментує її назву , яка наступна. І тут такий момент, просить бабця проїхатись по посвідченню, він звичайно ж погоджується і нагадує щоб дивилась уважно, тому що сходи дуже високі. Я честно - був шокований, настільки вже звикаєш до " #СірихБуднів " , що от така нормальна поведінка - вже "дикістю" стає і чимось за межі реальним. Як ми так дійшли до такого стану, чи може я несу якусь несітницю, і мені здалось таке на перший "погляд". Давайте оцінку самі ;-)
Ох пам'ятаю 2011 новий рік, #НоворічніКостюми напевно були одні із самих неочікуваних на нашій вечірці. Пам'ятаю як прийшов друг (P.S. парик, який на фото у хлопця зправа - по суті це є того розфарбованого :))) ). Був і #ДідМороз і #Зомбі (хоча я ще до цього часу не можу збагнути вибір хлопця. А вот оцей хлопчина, який на фото зліва, вирішив зустріти #НовийРік у виді брутального дядька :)
#НоворічнийНастрій у нашого #ДомашньогоУлюбленця щось не дуже позитивний. Здається подарунки від #ДідМороз 'а - йому не сподобались. Таке відчуття, що в той момент він хотів сказати: " діду, ти мене взагалі слухав коли я замовляв #подарунки?" :)
Який #НовийРік може бути без новорічного #ДідМороз 'a . Я не буду писати великі тексти поздоровлень, але скажу одне , не забувайте поздоровити усіх своїх близьких, а може навіть і просто знайомих, якщо можете навіть чимось допомогти - допоможіть, в особливості, зробіть несподіванку людині - це і є те саме #НоворічнеЧудо , якого так інколи не вистачає протягом року. Нехай вам щастить в Новому 2015-му році ;-)
Привіт всім, хотілось би нагадати людям, які ще не вибрали #НоворічнуЙолку собі, чому не слід вибирати живе зелене чудо . На мою думку жива #НоворічнаЯлинка - це зрізане файне дерево десь у лісі, а враховуючи те як території наших міст, сел, забудовуються, то це дійсно важливе питання має бути для кожного. Надіюсь ви зі мною згідні і зробите такий самий гарний і #СмачнийВибір. З наступаючими вас святами.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).