Lu4ik

Lu4ik
Images
Friends (24)
#ДитячийШампунь "Тімотей"

Моїй дівчинці приблизно 4 роки, наша улюблена торгова марка була #Бюбхен, але зараз не так легко щось придбати з цієї марки. Нам подарували колись-то шампунь #Дракоша, нам не дуже сподобалось. Потім у нас був #МаленькаПринцеса, ну трошки краще вже по якості. Але не встигла я купити наш улюблений Бюбхен ще по старим цінам як почалось з цінами підвищення...
Завітала до різних магазинів і вирішила спробувати другий #шампунь, той що на фото, торгової марки "Тімотей". З першого використання в мене було враження ніби то ми використали шампунь Бюбхен, наш улюблений. Да, кожен шампунь для дитини підходить по різному, тому хочеться поділитися нашим спостеріганням. Зараз шампунь Бюбхен 250 мл. коштуе 64 грн. А за шампунь Тімотей я заплатила всього 16,85 грн. Дуже довольна якістю і ціною!
#Рукоділля

#МатовийМанікюр

Зазвичай я полюбляю глянцевій #манікюр, або повністю з бльосток. То не так давно звернула увагу на #МатовийМанікюр. Він мені ще більше сподобався, бо полюбляю темні кольорі лаку для нігтів. Такий лак можно придбати в магазині, але він коштує дорого, приблизно 100 грн за міні-флакончік.
Знаю секрет для єкномії, хочу поділитися. Матовий манікюр гарно виглядае коли колір не прозорий а насичений. Приготуйте миску с закіпівшою водою, або єлектро-чайник з закіпівшою водою. Нанесіть #лак на одну руку нігтів та потримайте над паром приблизно 10-15 секунд. Лак одразу стае матовим. Потім другу руку так само, спочатку нанесіть лак, потім потримайте над паром.
На фото темний та світлий колір, мені обидва подобаються. З матовим манікюром так само можна робити різні малюнки, стрази приклеїти або поєднати з глянцевим коліром.
#Зачіска на кожен день!

Дівчата, ось що я випадково знайшла в ціх просторах інтернету. Мені дуже сподобалась ця #зачіска. На фото все чітко і просто продемонстрували, не можу не поділитися! Скоро весна, я вже не дочекаюся цього, хочу зробити собі таку зачіску. В мене так само не дуже довге #волося, але шось зробити самій тепер зможу, єкономія на #перукарях можлива. Правда щоб був дійсно шедевр на голові, то вже треба звернутися за допомогою, але щось простеньке та #гарненьке може получитися з легкістю у кожної з нас!
#Рукоділля. Як я робила #МилоЗмалюнками

Мені дуже приємно що моє #хобі по миловарству так сподобалось багатьом і зацікавило! Я не тримаю таємниць, з радістю розповім як я робила мило з малюнками. Це не складно, мені навідь моя доченка допомогала, а їй тоді було 2 рочки.
Завдяки фото, мені буде легши показати що треба для #милаЗмалюнками. Спочатку я обрала форми для майбутнього мила (раджу обиради форму з рівним дном), потім ми з донечкою обрали малюнки. Малюнки підходять тізки з водорозчинного папіра, малюнки не дорого коштують і дуже багатий ассортимент є. Потім я обрала аромат для кожного мила. Можливо поєднати 2 аромати, мені дуже подобається поєднувати аромат горячого шоколаду та апельсину. Такє поеднання було у третьому милку. За ароматами я обрала перламутри для фарбумання верхнього слою мила. Важлибо обирати такі красителі які не мігрують (тоб то не переходять на другий колір мила, точніше про міграцію можна в інтернеті переглянути). Фігурки Кітті просто так поставила моя доня, вони до мила нічого не мають.

Сам процес такий: Прозору мильну основу разплавляємо доки вона не стане рідкою, грам 15 я беру. Переливаємо в формочку, якщо є пузирі на поверхні, сбризніть спиртом. Через 5-7 хвилин перший слой захолоне та стане твердим. Зубочисткою проведіть по поверхні прозорої твердої мильної основи що у формочці, смужки в доль і впоперек. Покладіть малюнок, добре збризніть і його спиртом, одразу залийте рідкою білою мильною основою, так само грам 10-15. Через 5-7 хвилин зубочисткою проведіть по поверхні білої твердої мильної основи що у формочці, смужки в доль і впоперек. Останій слой буди цвітним та ароматним. Коли 50-70 грам мальної основи розтопите, додайте в неї 5 капель аромату, можно ще 1-2 каплю масла (на ваш вибір), зовсім трошки красителю і все це перемішайте. Заливайте у формочку, якщо є пузирі на поверхні, сбризніть спиртом.
Через 4-6 годин мило можна доставати з формочки а через сутки їм можна користуватися.
#Білети-близьнюки і як це було...

Цє було у січні цього року, приблизко тиждень тому. Я поїхала на тролейбусі на зустріч, маю звичку викидати #білети вже дома. Того ж вечора я поїхала до дому так само на тролейбусі, а білет поклала у кішеню. Да, а ще #МаюЗвичку дивитись на номер який там надруковано. Таке зі мною в перше, і я чітко пам'ятаю що я їхала на різних тролейбусах, різні номери маршруту. Я показала ці два білети чоловіку, він так само був здивований не мен'ш ніж я, сказав: "Ну прям зірки стали в ряд". Мені аж викидати їх жалко, поклала у гаманець їх.
#Рукоділля. Мої ароматні роботи з малюнками. #Мило - моэ хоббі. #МилоЗмалюнками

Колись я такі милка робила. Нічого складного немає, а щоб все вийшло правильно, я шукала різні відео де в основному дівчата разповідали та показували як вони робили #мило з картинками. Я помітила для себе що прозорість не стає такою чіткою якщо в перший слой додати хоча б одну каплю ароматизатору. Тому деякі милка не такі чітки або перший слой (перед малюнком) трошки жовтий. В цій приємній роботі мені допомогала навідь донечка, в свої 3 рочки вона знала всю послідовність процесу по #миловартсву.
#Рукоділля. Мої спроби у миловарстві. #Мило може бути чарівним!!!

Приблизно рік тому я побачила #мило у вигляді маленької плитки шоколаду, половинки персика, цілої полуниці і ще десь 10-15 дивовижниої краси. Мене це так захопило, що я 2-3 місяці продивлялась різні мастер-класи і як дивовижно зараз можно зробити #МилоРучноїРоботи. Тільки через 4 місяці я наважилась на перші закупки мильної основи, ароматів, красителів, масел, бльосток та форм. Як хімік, я так відвела душу коли робила перші спроби, бо навіть коли готую щось на кухні, не так чітко вимірюю, а тут аж до грама. Всім своїм знайомим та близьким я подарувала красиві та ароматні милка. Ще робила із картинками, пізніш добавлю...
У 2009 я почала працювати у зоомагазині, та почала вивчати особливості різних тварин та пташок. Приблизно через 1,5 місяці мені придивилась #шиншилка у нашому магазині. Не за її екзотичність вона зацікавила мене, а своїм характером. От кажуть що в тварин не бувае характера, а тільки звички та те що природа заклала в них. Ні, як і у людини, так і у різних тварин є щось своє у поведінці. Пам'ятаю що я навідь позичила грощі щоб поскоріше придбати пухнастий комочок у який я закохалась немов у свою дитину. За 2 дні до покупки я ночами після роботи випитувала на форумі що і як треба для комфортного життя шиншил. Все вийшло прекрасно: я перевезла її у свій город, перевела на корисне харчування, навчилась робити деякі смачні ласощі і саме приемне для мене було те що вона в ночі не була шумна. Я вибрала для нєї ім'я - Лада. Мені дуже сподобалось значення цього ім'я.
Можливо в когось є своя шиншилка, буду рада дати корисну пораду.
Кожну людину щось дивує, щось дає відчуття щястя, хоча б на деякий час. Я за собою помітила вже давно, що мене дуже захоплює спостерігання за простими мильними кульками. Вони для мене гарні, гарні тим, що кожна кулька буває різною у розмірі і різна по коліру. Коли дивишся як вони літають, в душі аж легко якось і посмішка, як кажуть, по самі вуха...

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).