Soteyra

s.m.b.wall.wall

2015-02-01 12:52
Сьогодні я знову хочу розповісти про своє #натхнення :)
Тиждень тому мены було дуже нудно. Не знала що робити, чим цікавим зайнятися.
Вирішила знову щось намалювати. Довго не могла обрати що, мабудь час тільки просиділа, обираючи щось до душі.
Все ж таки я обрала птаха. Його не можна назвати орлом, чи папугою, але #птах вийшов з характером. Такий серйозний та незвичайний.
Єдине що я не намалювала - це фон. Досі не знаю що більш підійде і де він буде гармонійно ....Читати більше
4
0
2015-01-16 20:45
Сьогодні знову вирішила трохи помалювати. Але вже не фарбами. Хотілося, звичайно, знову спробувати намалювати щось, вже красиве, але я не придумала що. Та вирішила, що якось іншим разом, коли буду точно знати що мені захочеться побачити на полотні.
Почала #малювати олівцем. І все мені знову не подобалось, там вовк не такий, там обличчя не странно виглядає. І вирішила я намалювати #дракона , або щось, що буде на нього схоже :)
Він вийшов страшним, але не в ....Читати більше
8
0
2015-01-13 23:04
Наприклад, в мене вдома вже склад канцелярських товарів: десятки ручок, різних блокнотів, різноманітних ластиків, барвистих зошитів та іншого канцелярського приладдя. Я не можу спокійно зайти в магазин і хоча б не подивитися на те, які красиві блокноти або кольорові ручки. Дивно, що мені нема чого писати в ці купи блокнотів, які лежать вдома. І не дай Боже я ....Читати більше
8
2
2015-01-13 20:56
Нещодавно до мене прийшло #натхнення !
Я вирішила, що хочу трохи помалювати, але не звичайними олівцями. І тут потрібна невеличка передисторія: мої батьки більше 20 років тому малювали масляними фарбами картини. У нас вдома ціла галерея їхніх картин. Але з часом в них все більше бракувало часу на малювання і вони припинили це робити. Але нещодавно, 20 років потому, вони знову почали малювати! Але ще більш красиві і захоплюючі картини!
Так ось, повертаючись до ....Читати більше
12
7

© 2010 - 2023. Всі права захищено.