nastya11

nastya11
Images
Friends (11)
Весела Коляда!
#Колядки чи не єдиний сьогодні спосіб підтримувати зв'язок із звичаями наших пращурів. Багато адаптованих для "нашого вуха" #гуцульських, лемківських, бойківських колядок звучать як мінімум дуже оригінально.
Багато з українських колядок та #щедрівок стали атрибатуми Різдва і для інших держав - варто лише згадати Щедрик в обробці Леонтовича.
Українці завжди були творчою нацією та джерелом натхнення для багатьох світових шедеврів. І навіть вірність звичаям яскраве тому підтвердження!
Різдво наближається!
Вже дуже скоро християни східного обряду вкотре святкуватимуть #Різдво. Це чудова нагода зустріти своїх рідних та друзів, згадати давні #Звичаї та обряди, поколядувати!
#Різдво здавна асоціювалось з дотриманням традицій та було ніби магічним відтворенням побуту наших предків. Найбільш активну участь у різдв'яних дійствах завжди брала молодь, створюючи цілі вистави - #вертепи
Події останніх років заставили нас сконцентрувати свою увагу на політиці, війні, збройних конфліктах і ці теми просто переповнюють кожного - всім є що сказати. Та, можливо, слід хоч у #РіздвянуНіч подумати про МИР - у країні, в Україні, у кожного в серці.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).