Самомотивація як двигун прогресу.
Як відомо, #мотив
є поводом, причиною, спонуканням чи необхідністю діяти і досягати мети. А неефективне виконання певної роботи в значній мірі є результатом відсутності тої ж мотивації. Якщо говорити про мотивацію працівника то мотиваторами тут виступають наступні чинники: можливість кар'єрного росту, гідна #ЗаробітнаПлата
, а також визнання, подяка і різного роду #винагороди
(премії, знаки пошани,пам'ятні подарунки та ін.). Спонукати до результативної праці будуть хороший клімат в колективі, регулярний відпочинок і правильно сформований взаємозв'язок із керівництвом. Що ж до самомотиваційних факторів то тут можна виділити такий важливий момент як чітка постановка цілей та результатів як колективних так і особистих.
Мотивуючи себе тим, що за свою наполегливу працю ти отримаєш гідну винагороду, визнання і пошану - хіба можна отримати погані результати? А тим більше якщо долучити більш особисті #цілі
, такі як можливість забезпечити свою сім'ю, поїхати в омріяну відпустку, порадувати дітей подарунками, а себе ...ну, тут вже багато варіантів :) Звісно, все вище написане добре працює в ідеалі, а в середньостатистичних умовах потрібно мати сильне бажання чогось досягти та високий рівень самоконтролю.
#Самомотивація
відображається також у наступних прикладах. Мотивом у вивченні іноземних мов може бути хороша посада у перспективі. Мотивом схуднення може бути придбання у майбутньому сукні, відповідного розміру, котра давно подобається. Мотивом позбутися шкідливих звичок - хороше здоров'я! Це найбільш стандартні приклади. Та спонукати себе можна будь-коли і будь-чим. От я коли закінчу писати цю статтю - потішу себе морозивом :) А чи мотивуєте Ви себе?
Коментарі 18