2015-01-07 13:22

Тендітні фіалки – 4 правила догляду

Не секрет, що фіалки ростуть далеко не в кожного. Але багато хто бажає мати такі рослини. Прикрасити своє помешкання на #НовийРік чи #Різдво можна по-різному. Оригінальна красуня на підвіконні буде гарним доповненням до прикрас новорічних. Адже, якщо за квіткою дивитись належним чином, то вона буде радувати своїми квіточками майже увесь рік. Існує декілька простих основних правил:
1. Розташування фіалки. Ця красуня не виносить попадання сонячних променів, але природне освітлення полюбляє. Тому для неї найоптимальнішим буде північне вікно. Якщо ж поставити в таке місце немає можливості, то захист можна обладнати за допомогою щільної завіси.
2. Підбір горщика. Для фіалки підійде модель висотою 10 см і діаметром 10-12 см. Причому горщик повинен мати піддон.
3. Вибір землі. На дно горщика укладається дренаж. Він повинен займати третину об’єму. Інша частина заповнюється землею. Вона може бути і для універсальних рослин, але краще обрати для тих, що цвітуть.
4. Полив. Краще за все поливати фіалку через піддон. Заповнюєте його водою кімнатної температури на 2/3. Як тільки рослинка вип’є воду, треба наливати ще. Піддон не повинен бути занадто глибоким. Влітку поливати доведеться щодня, а взимку один раз на 3-4 дні.
Дбайте за своєю красунею та насолоджуйтесь яскравими квітами!
9

Коментарі 1

  • 2015-01-09 09:10
    Гарненька фіалка. В мене но роботі ціле підвіконня. Є різні за кольором і формою листячка. Квітнуть всю зиму, на вікні цілий зимовий садочок -) В понеділок сфотографую і покажу свої.

Наступний запис

2015-01-04 21:36

Різдво

2
2

© 2010 - 2023. Всі права захищено.