"Бокал пива" – корисно чи краще не треба?
Літо, сонце, спека… пиво!
Мені здається, що саме пиво зараз є найпопулярнішим товаром у магазинах. Але, як і у кожен продукт, воно може завдавати нашому організму користь та шкоду.
От, наприклад, у його складі дуже багато калію, магнію, заліза, фосфору, цинку та міді. Також 1 літр пива може забезпечити на 40-60% добову потребу нашого організму в вітамінах В1 та В2 та на 70% у вітаміні С, А лише пів склянки покриє добову потребу в фолієвій та нікотиновій кислотах. Пиво стимулює роботу нирок, попереджає утворення тромбів, нормалізує ліпідний обмін, покращує шлункову секрецію та кровообіг.
Але! Пиво перенавантажує судини та серце, що провокує ріст останнього. У чоловіків воно знижує вироблення тестостерону (основного чоловічого гормону), а додайте сюди те, що в цьому напої є рослинні аналоги жіночих гормонів – наслідки зовсім не приємні. У жінок пиво підвищує ризик захворювання раком молочних залоз. Крім того, янтарне стимулює апетит, завдяки чому більшість людей, що зловживають, мають зайву вагу. А також воно швидше, ніж інші алкогольні напої, викликає звикання та залежність.
Ви вже вирішили, чи вам воно треба?
PS. А у нас сьогодні взагалі якийсь «набір гопніка» - пиво і «сємки»… залишилось тільки на навпочіпки в кружок сісти))
Коментарі 30