Живе пиво
Літо – пора пляжів, засмаги і пива. Що стосується пляжів і засмаги, ми вже з’ясували, що майже усі мешканці сайту «ВР» частково вже відпочили або збираються на відпочинок до річок, озер, моря. Що ж стосується пива, то щось мені не зрозуміло: чи любите ви #пиво
? Я, наприклад, до 26 років зовсім не пила пива, бо не розуміла його смаку. Але потім, вже у Києві, якось один раз, а потім ще, ще й ще… засмакувало воно мені. Взимку, звичайно, що пиво зрідка хочеться, а от влітку… аж слинки інколи течуть. Більшість моїх знайомих обирають (і я теж) світле пиво. Смакові переваги до марок пива у всіх різні. Я ж частіше обирала пляшковий «Туборг». А от найсмачніше пиво, яке я пробувала за кордоном, це «lapin kulta» (Фінляндія). До банкового ж пива я відношуся скептично, але це вже інша історія. Моя ж приятелька з чоловіком пристрастилися до «живого» пива з рибкою. Нарешті і я спробувала так зване «живе» пиво.
До речі, як такого «живого» пива не існує. Це звичайне не пастеризоване і не фільтроване пиво. Навіть нормативних актів чи якихось вимог/технічних умов до виготовлення «живого» пива не існує. Кожен виробник сам собі господар у «живому» пивоварінні. Єдине, що об’єднує усі види цього пива, так це – термін придатності. Вживати «живе» пиво можна протягом 7 днів з моменту виготовлення. Принаймні так кажуть виробники.
Мені сподобалося «живе» пиво. А думка, що там відсутні різні добавки, які додають до пляшок і банок задля довгого збереження, мені ще більше подобається. Вартість такого пива (у Києві) від 15 грн./л.
А вам подобається «живе» пиво? Вам, взагалі, подобається пиво?
Коментарі 13