Сльози жінки. Чому? Куди бігти з цим?
Так, ми – жінки, прекрасна та фізично слабка половина людства. Але ми набагато витриваліші, ніж чоловіки, мудріші. Те, що ми не можемо зробити силою, ми можемо подолати розумом. І так закладено в нас природою. Але час від часу наш розум дає збій, ми не можемо витримати психологічного перевантаження і настає момент істерики чи сліз.
Не всі жінки плаксиві чи істеричні, але ж все таки, коли накопичується, краплинка за краплинкою, довготривале психічне напруження, то до біди не довго. Я два рази була присутньою під час нападів істерики у молодих жінок і відчувала себе безпорадною, навіть можу порівняти свій стан зі ступором та повним отупінням. Не важливо, що спричинило істерику: тяжка новина, наслідок депресії чи загострення жалю до себе. Важливо у той момент допомогти жінці вийти з такого стану. Звичайно, що потрібно знати причини, щоб ефективніше допомогти. Може бути (найчастіше), що жінка сама вгамується, коли достатньо нареветься і наореться, але… деякі істерики потребують медичного втручання. Заспокійливі засоби не завадять.
Не знаю чи стикалися ви з такими ситуаціями, але я можу сказати, що у випадках, коли жінка в істериці з причини гострого жалю до себе журиться про свою нещасну долю, то вивести її з істеричного стану найпростіше відсутністю жалю до неї. Може це звучить грубо, але саме такий метод мені допоміг заспокоїти тих моїх знайомих, свідками чиїх істерик я стала. Ні, не потрібно кричати чи бити. Але потрібно впевненим і суворим голосом намагатися волати і пробитися до логіки. Озвучити можливий вихід з життєвої ситуації, в якій опинилася жінка, і що спричинило істеричний стан. Потрібно навіть розізлити її.
Я завжди вважала, що відчуття злості набагато краще, ніж відчуття безпорадності і безвиході.
Коментарі 36