Він і Вона

Images
Followers (26)
Жіночий оргазм. Хто не вміє імітувати оргазм?

Темі жіночого оргазму присвячено багато статей і, навіть, наукових праць. Всі вони покликані допомогти, як жінкам, так і чоловікам налагодити своє сексуальне життя. Але не зважаючи на все це, на жаль, не кожна жінка отримує найвищу фізичну насолоду від сексу і навіть не намагається щось змінити. А багатьом чоловікам це питання не цікаве.
Не знаю яка статистика щодо віку початку сексуального життя у жінок в нашій країні, але якщо це підлітковий вік, то про яке сексуальне задоволення може йти мова. Партнер, зазвичай, не на багато старший, теж не має знань та досвіду. А ми ж, жінки, такі жалісливі і не хочемо образити партнера, тому і виходить, що імітація оргазму – перше, чому ми вчимося на початку сексуального життя. Але не тільки молоді пари мають проблеми. І багаторічні шлюби переповненні відсутністю сексуального задоволення. Частіше побут все з’їдає, навіть якщо на початку шлюбу все було добре.
Років 15 тому одна моя приятелька вразила мене одкровенням, що коли її чоловік домагається від неї виконання подружніх обов’язків - сексу, їй простіше потерпіти близькість, імітуючи оргазм. Цю інформацію я багато років переварювала в голові і усе моє нутро пручалося такім відносинам. Як на мене, я краще зовсім відмовлюся від інтимних відносин, ніж погоджуся на таке. Як виявилося з часом, занадто багато моїх знайомих дівчат/жінок імітують оргазм. Причини, звичайно, у всіх різні, а проблема одна – незадовільне сексуальне життя. Найчастіше жінка просто не хоче образити свого мужчину або не хоче здатися фригідною. Один раз, потім другий, потім третій… Питання не вирішується і шлюб стає тягарем. Відносно мене: пройшли роки і я опинилася у шлюбі з чоловіком (довга історія), який вважав, що йому досить роздягтися і його оголене тіло повинно на мене подіяти шалено збуджуючи. І скільки я не намагалася йому пояснити, показати, навчити, прочитати відповідну пояснюючу літературу, - реакції ніякої. Як кажуть: «народжений повзати, літати не може». Наш шлюб зайшов у глухий кут. І я опинилася в тій ситуації, в якій опинилася та моя давня подруга, котра терпіла близькість. Але так терпіти не можна довго. Результат виявився передбачуваним: я почала зраджувати. Ви запитаєте щодо зрад чоловіка? Я про це нічого не знаю. І мені було байдуже. Якби мене не чіпав. Чи довго ми так прожили? Сім довгих болісних років. Моя ж приятелька протерпіла свій такий шлюб аж 18 років. Чи потрібно було терпіти? А найгірше те, що колишні чоловіки про це навіть не здогадуються.
Як стати стервою (стервом)?

Ви, шановні жінки, гадаєте, що мова йдеться про когось, а не про вас (і я у цьому числі)? Ні, саме про нас усіх. У сучасному світі вже кожна жінка має різні ступені стервозності. Можливо колись, коли дівчат виховували окремо від хлопців і у виховані жіночої статі були головними важелями - терпимість, жіночність, покора та слухняність, характеристика жінки як «стерво», була образливою. Зрозуміло, що тоді, на загальному фоні жінки, як хранительки домашнього затишку, стерво відрізнялися сварливістю, скандальністю, нетерпимістю. Часи змінилися. І хоча і сьогодні ніхто не любить сварливих та скандальних жінок, але зміст визначення «стерво» дещо змінився. Сучасна «стерво» - це жінка, яка домагається свого різними методами, вміє маніпулювати, хитрити, відстоювати свою правоту, навіть через сварки та скандали. А це означає, що в кожній жінці сидить велика чи маленька стервочка і проявляється вона чи ні, залежить від обставин.
Як стати стервом? Ніяк! Ми вже такі! Сучасне виховання поєднується з характером, а занадто суворе буття на виживання, доводить справу до кінця. І звичайно, що закріплює стервозність в нас розчарування в чоловіках, які найчастіше стають для нас не опорою, а тягарем.
Жінка – мул

Дивлячись на подібних жінок, як на фото, я пізнаю себе ще років 5 тому. Язик на плечі, руки зайняті переповненими сумками після магазину, ще й на телефоні дзвінки встигала відповісти «лівою ногою». Що змінилося? Мабуть з роками я стала розумнішою, а можливо просто дійшло до мене, що можна жити і по-іншому. Так, дуже зручно жити з такими жінками – мулами, які значно полегшують життя чоловікам, але навіщо? Зручно, але ніхто цього не оцінить, а здоров’я надірвати легко. Знаєте, хто такі мули? Це тварини, яких спеціально вивели способом схрещення кобили та віслюка. І вийшло що, мули краще ніж коні та віслюки, бо вони витриваліші і наділені великим запасом життєвих сил, можуть нести на собі велику вагу. Нікого не нагадує?
Жінки, зупиніться! Зорганізуйтеся самі і організуйте своїх чоловіків. Пам’ятайте, що ви – жінки, а не мули.
"Життя працюючої мами, без постійної присутності та підтримки батька її дітей, втричі складніше, ніж життя будь - якого чоловіка" Голда Маер

Буває так, що життя сімейної пари закінчується розлученням. В такому випадку вся відповідальність за дітей, дуже часто, але не завжди, перекладається на матір. Батько може допомагати, може ні. Як він вирішить. І тоді бідна жінка намагається заробити, виховати, вижити. Чи є в вас приклади ситуацій, коли життя жінки в цьому випадку не перетворюється на пекло? В мене лише один. Інші дуже сумні.
Жінкам подобаються романтичні #чоловіки, доки не знадобиться реальна чоловіча #допомога... А він стоїть такий - сльозинка в очах, ручки з жопки. ))
Дружбу не пропонувати, тільки #заміж! Коротко про себе: чарівна на всю голову. ))
Моя дівчина сьогодні знову #засмучена. Напевно, я знову неправильно дихаю або взагалі даремно сьогодні прокинувся і живу. ))
Якщо у дівчини немає #настрою, і кожна фраза звучить як нападки, потрібно подалі швидше відійти, і кинути в неї великию шоколадкою. ))
#Відносини, побудовані на взаємних образах, разюче міцні: постійно думаєш чий хід. ))
Сльози жінки. Чому? Куди бігти з цим?

Так, ми – жінки, прекрасна та фізично слабка половина людства. Але ми набагато витриваліші, ніж чоловіки, мудріші. Те, що ми не можемо зробити силою, ми можемо подолати розумом. І так закладено в нас природою. Але час від часу наш розум дає збій, ми не можемо витримати психологічного перевантаження і настає момент істерики чи сліз.
Не всі жінки плаксиві чи істеричні, але ж все таки, коли накопичується, краплинка за краплинкою, довготривале психічне напруження, то до біди не довго. Я два рази була присутньою під час нападів істерики у молодих жінок і відчувала себе безпорадною, навіть можу порівняти свій стан зі ступором та повним отупінням. Не важливо, що спричинило істерику: тяжка новина, наслідок депресії чи загострення жалю до себе. Важливо у той момент допомогти жінці вийти з такого стану. Звичайно, що потрібно знати причини, щоб ефективніше допомогти. Може бути (найчастіше), що жінка сама вгамується, коли достатньо нареветься і наореться, але… деякі істерики потребують медичного втручання. Заспокійливі засоби не завадять.
Не знаю чи стикалися ви з такими ситуаціями, але я можу сказати, що у випадках, коли жінка в істериці з причини гострого жалю до себе журиться про свою нещасну долю, то вивести її з істеричного стану найпростіше відсутністю жалю до неї. Може це звучить грубо, але саме такий метод мені допоміг заспокоїти тих моїх знайомих, свідками чиїх істерик я стала. Ні, не потрібно кричати чи бити. Але потрібно впевненим і суворим голосом намагатися волати і пробитися до логіки. Озвучити можливий вихід з життєвої ситуації, в якій опинилася жінка, і що спричинило істеричний стан. Потрібно навіть розізлити її.
Я завжди вважала, що відчуття злості набагато краще, ніж відчуття безпорадності і безвиході.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).