yalka

yalka
Images
Followers (57)
#Нонсенс

Картинка з серії: "Цю країну не перемогти"
#Подорож
#Відпочинок
#Море

Понад усе люблю море...
"... Різнокольорові гори сяяли, тополі височіли як зелені колони, праворуч величезний Аю-Даг, кругом синє чисте небо, блиск моря і повітря полуденне ..." - так писав А.С. Пушкін, коли вперше побачив узбережжя Гурзуфа.
#Рукоділля
#Хоббі
#Квілінг

Маючи хоббі, таке, наприклад, як квілінг, досить легко можна віднайти чим зайнятися з дитиною для усебічного її розвитку. ..:))
#Подорож
#СвятіМісця
#ВизначніКультурніПам'ятки

На заході України в Тернопільській області є невелике містечко Почаїв, відомке всьому православному світу Свято-Успенською Почаївською Лаврою, розташованої в його околицях.

Лавра, рідкісне по красі і величі творіння рук людських, за переказами була заснована ще в 13-му столітті ченцями, що бігли з розореного Києва від монголо-татарських завойовників. Будувалася Почаївська Лавра протягом століть і, не підвладна руйнівній часу і численним загарбникам, збереглася до цього дня в сяйві свого пишноти у Славу Божу.

Великий храмовий і монастирський комплекс Лаври включає в себе: величний собор Успіння Божої Матері, собор Святої Трійці, печерний храм Святого Іова, чернечий або братський корпус, архирейский будинок, Лаврську дзвіницю, красивий Свято-Вратна храм Святого Онуфрія, Свято-Духів скит і багато інших споруд Лави, обійти й оглянути які за один день досить важко.

Головною святинею Лаври є Чудотворна ікона Божої Матері, Слід від стопи Її, залишений при явлення Богоматері ченцям і мощі святих угодників. Великою увагою паломників і екскурсантів користується джерело (озеро) Святої Анни і джерело Святої цілющої води.
#Хоббі
#Квілінг

Цікаво, що східна, зокрема, корейська школа квілінгу і європейська трохи різняться між собою. Це відбувається багато в чому через відмінності в менталітеті східних і західних людей. На Сході життя розмірене, споглядальне, не схильне до поспіху і композиції з паперу майстри створюють складні, що складаються з сотень елементів. Захід же більш динамічний, ми завжди поспішаємо і підсвідомо все намагаємося робити швидко, звідси роботи в техніці квілінгу західні майстри часто створюють з невеликої кількості деталей, які не потребують занадто довгою, кропіткої роботи.

Feedback to administration:

 Technical page of the site:

 
- contact here with questions and suggestions as public (comments) and private (chat).